Silikónové prsia - za a proti

annastevko
13. júl 2015

Ahojte baby dlhsie sa pohravam z myslienkou upravy prs. Niesom marniva ze neviem co zo sebou ale po 2 detoch som ostala akosi v zhladom k mojim zdravotnym problemom pribrata a teraz sa snazim schudnut. Prsia mam cecka ale viem ze ked schudnem pojdu dole a ostane len ovysnuta koza kedze je to len tuk a navyse prave prso mam o dost mensie ako to lave co sa mi nepaci. Ma tu nejaka skusenosti zo silikonovymi implantatmi? Za odpovede Vam vopred velmi pekne dakujem 🙂

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annastevko
autor
13. júl 2015

@mickao Jaj takze fajn a kam ides na aku kliniku? Nebojis sa?

senka111
13. júl 2015

Sestra ma tiez a je spokojna.Robili jej to v BB.Pripravte sa ze nesmiete ruky dvihat ani si nic obliekat cez hlavu a pri sede sa rukami zapierat.Vsetky cinnosti kde pracuju prsne svaly su vynechane.Jej aj brali z prs aj augmentaciu robili.Dost dlho sa zbierala ake toto je indivudualne.

monciky
13. júl 2015

@annastevko
je tu vytvorena skupina, pridaj sa tam, baby tam vela pisu skusenosti a tak...

annastevko
autor
13. júl 2015

@senka111 v Banskej bystrici? a ake cislo mala ake ma teraz?

annastevko
autor
13. júl 2015

@monciky Mne je jednoduchsie pisat tu ake hladat niekde 🙂 Duffam ze sa k niecomu aj dopracujem 🙂

senka111
13. júl 2015

Tusim 400ml jej davali.Mala C ale dole po porode.

annastevko
autor
13. júl 2015

@senka111 Jaj a teraz ma kolko? Tak kosik urcite vacsi 🙂 Ja nechcem velke len chcem mat rovnake a aby mi potom neovysali ked schudnem nepaci sa mi to preto ma take napadlo 🙂

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annastevko
autor
14. júl 2015

@mickao pekne napisane no pisali mi baby ze lekar predpisuje dobre lieky ze ziadne bolesti niesu a ze rychlo fit.

enya00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annastevko
autor
14. júl 2015

@enya00 DAs mi na to link?

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lion13
14. júl 2015

Ja takisto jeden prsnik vacsi mozno aj o 2cisla, obcas ma napadla operacia. Ako sa to riesi v takychto pripadoch ak je jeden prsnik vacsi? Uberu z neho ci? Yen vacsi mam kosik D. Prsia kedze mam vacsie su aj dost ovisnute ☹

annastevko
autor
14. júl 2015

@mickao Tak urcite vedel o com ti rozprava su baby ktore nic nebolelo su tae ktore bolelo ale z tabletkami nic takze super akurat ten tlak na hrudi ale to sa nieje comu cudovat ked predsa to je zasah 🙂

annastevko
autor
14. júl 2015

@lion13 ale nie oni ti ich upravia na rovnako nebudu uberat len ti daju vhodne iplantaty a do mensieho prsnika vacsi implantat a bude to 🙂 ake cislo prs mas teraz?

lion13
15. júl 2015

@annastevko 75D-75E to vacsie a mensie tam B-C košík

annastevko
autor
16. júl 2015

Tak premyslam ked pojdem na sk na dalsi rok tak si dam urobyt snad budu pekne 🙂

anulienkalenka
3. apr 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ahoj, skus kliniku v Ba, davaju tam do rany pumpu a na druhy den mozes ist domov.