Silné menštruačné bolesti

ekka91
29. mar 2016

Ahojte. Chcelaa by som sa opytat ci je normalne aak ste uz vyskusali viaacero tabletiek, kvapiek proti krcom a nic vam nepomohlo?? Ja som zavolala mohej gyn.a sestricka mi povedala aby som skusalaa ine...ak som jej povedalaa ze mi uz nic nepomahaa horkp taazko mi povedalaa aaby som sa zastavila. Co vaam pomaha?

pupavka123
29. mar 2016

@ekka91 Mne pomahal jednoznacne maly frtan-rum,konak...to roztiahne cievy a ked tade prudi krv,cievy sa roztiahnu a neboli to tak,vyskusaj

dominika6
29. mar 2016

@ekka91
algifen kvapky

misel0806
29. mar 2016

Panadol femina. Alebo algifenove kvapky len skoda ze su na predpis😀

bocianka123
29. mar 2016

@ekka91 ani tehotenstvo a pôrod nepomohli? Mne toto pomohlo... inak poradím len ten algifen, ale je na predpis.. prípadne mne ešte zaberal aj brufen 400 ..

agnes9
29. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@pupavka123 to aj mne pomaha 🙂

paprota215
29. mar 2016

Mne porod nepomohol, teda uz nemam krce, ale bolesti zakazdym a pomaha mi Aulin, je to na predpis,ale zarucene pomoze. No treba opatrne s nim

2veronka7
29. mar 2016

@ekka91 mojej sestre pomahala majoranka

mandala77
29. mar 2016

@ekka91 mne pomohla Tradičná čínska medicína, riešila som si síce iné problémy ale ovplyvnilo to aj cyklus. Mám bez bolesti, spravidelnil sa mi ako hodinky, nedá sa to vôbec porovnať ako to bolo predtým. Sa to prejavilo hneď pri ďalšom cykle ako som začala užívať bylinky.

debnarova
29. mar 2016

Mne nic nepomohlo jedine porod.teraz ani neviem,ze ich mam a pred tym som mala kazdy mesiac neskutocne bolesti a bola som s tym uz aj v nemocnici.ja som nemohla pracovat,nic prvy den....

liz_lemon
29. mar 2016

ja som mala nenormalne bolesti, vracanie a hnacky, bola som uplne odrovnana, pomohla mi antikoncepcia, ked som ju prestala brat, bolesti boli, ale uz sa to dalo vydrzat, ked som si hned v zaciatkoch dala Valetol
no, a po 2 porodoch nemam bolesti uz nijake

simsalabim
29. mar 2016

Tabletky No-spa. Specialne proti krcom. Alebo mi pomaha mierne zvysit davku obycajnych liekov. Nie 400Ibalgin, ale 400+200. Naraz. To uz zaberie.

tana85
29. mar 2016

@mandala77
@ekka91 pridavam sa k mandala77, cinske bylinne odvary mi pomohli lebo riesili skutocnu podstatu bolesti a nie len prejav (bolest). stoji viac ako krabicka ibalginu, ale je to investicia do zdravia a zlepsila viac veci naraz, nie len bolestivy menzes. mozem len odporucat

ekka91
autor
29. mar 2016

@mandala77 @tana85 A ake su tie cinske bylinky a kde ich viem kupit?

tana85
29. mar 2016

@ekka91 navstevovala som priamo liecitelku, ktora to studovala v cine a dlhe roky sa tomu venovala. take byliny, resp.caje sa pripravuju na mieru kazdemu cloveku podla diagnostikovanych slabych miest v tele. moje bolesti mohli byt z ineho dovodu ako su tie tvoje

mandala77
29. mar 2016

u mňa bola situácia, že som nenašla v blízkosti nikoho kto sa tomu venuje, tak cez net som našla lekára Petr Hoffmann sa volá a na jeho stránke sa dá urobiť test diagnostika jazyka. Tam je veľa otázok na zdravotný stav a k tomu mu pošleš fotku jazyka, aj napíšeš, ktoré problémy Ťa trápia. Z toho určí diagnózu aj odporúčanie stravy. Vyšli ma tie bylinky mesačne asi 70 Eur - ale mne to pomohlo vo veľa veciach. Bylinky sa dajú objednať aj cez jedného pána v Bratislave (kontakt je na stránke toho lekára).
Idem ešte v auguste, lebo to bol voľný termín čo mala jedna pani vo Zvolene - pôjdem aj k nej. Ona mi hovorila, že tie bylinky čo má ten lekár, že sú dosť predražené, ale u nej zas budem platiť za konzultáciu plus cesta a vraj to vyjde mesačne asi o 18 Eur menej, čo nie je veľa.

tatinka
29. mar 2016

@mandala77 ahoj, prosim ta a teda ten petr hoffmann ti pomohol? za ako dlho ti jeho medicina zacala pomahat, zaberat ?

mandala77
29. mar 2016

@tatinka ahoj, začala som ich užívať 11.1. mala som vtedy 7. deň cyklu a keď som dostala menzes, som bola prekvapená, lebo bol bez bolesti, nebola som ani podráždená a aj krv bola bez zrazenín. Pritom ja som ako problémy uviedla iné veci ako toto. Mne prišlo, že som cítila zmenu od začiatku užívania - ohľadom tých vecí, čo ma trápili. Ale tam sa treba pripraviť aj na zmenu stravovania, on odporučí aj stravu a čo vynechať.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandala77
29. mar 2016

@miriam11 on je lekár, v Čechách veľmi známy a venuje sa Tradičnej čínskej medicíne.