Som po transplantácii obličky a manžel má Covid-19

kika541996
14. dec 2023

Som hotová😭Ja som po transplantacii obličky a manžel priniesol domov KOVID. Ja sa cítim strašne ledva stojím na nohách,horčky,bolesť kĺbov. Keďže beriem lieky ktoré oslabujú imunitu.Mám 3mesačného synčeka predčastne narodeného o mesiac. Dostal to aj on. Začal mať teploty večer utorok teploty večer, a ráno o 7 sme už boli u doktorky. Spravili mu ster, a hneď to bolo jasné. Na RTG má začinajú zápaľ pľúc. Keď som to počula tak som myslela, že ma v tú ranu porazí. A pri tom ja sa tak snažím, aby bol v poriadku. Sa cítim teraz, ako neschopná matka😭 Máte s tým skúsenosť?

roja01
14. dec 2023

Mysli len na to, ze to prekonate a bude vam dobre. Nemysli na nic zleho. Viem, ze sa mi to dobre povie, ale to je skutocne to najlepsie. Dufam, ze mate nejaku pomoc. Moc vam vsetkym drzim palce a prajem stastie a zdravie.

luckajozko21
14. dec 2023

Pre pana Jana preco by si bola neschopna matka??? Ako ta to len mohlo napadnut! Si super. Len sa veci zomleli naraz. Trosku to spracuj, rozdychaj.
Manzel za to nemoze, ty nemozes za to, ze zrovna teraz mas zdravotne problemy a nikto nemoze za to, ze babatko malo trosku zlozitejsi start. Zvladnete to. Urcite to bude casom lepsie. Skus poprosit niekoho z rodiny o pomoc, alebo niekoho z kamaratov. Objednavaj jedlo, daj si doniest potraviny... zjednoduchsi si situaciu ako sa len da. Je to docasne. Drzim palce nech vam je vsetkym co najskor dobre

salamistka
14. dec 2023

Neboj sa, zvládnete to, aj transplantovaná oblička niečo vydrží...viem to, otec má tiež darovanú obličku, niekedy môže človek robiť čo je v jeho silách a aj tak ochorie, všetko sa vám zbehlo naraz...aj moja dcérka mala zápal pľúc, ale deti to znášajú dobre, veľa krát ani nemusia ísť do nemocnice...zavolaj si niekoho na pomoc a veľa oddychuj

kika541996
autor
14. dec 2023

Malý je v nemocnici od včera. Má teploty. Dostava ATB, lieky od teploty

zoe_2
14. dec 2023

@kika541996 drzim palce! Si s malym? Nas ma od narodenia problem s oblickami, mocovymi cestami a po tyzdni na jiske sme skoncili tiez v nemocnici so zapalom no a prisli sme domov a hned sme vsetci dostali covid

maryetta
14. dec 2023

Ty nie si neschopna. Len je toho na vas vela.
Slaba. Chora. Unavena. Ubolena….
Zufala ze este aj babatko je chore ☹
Tomu ale nezabranis. Ja tiez 9.mesiac a konecne som sa po 2tyzdnoch vyhrabala z kovidu. Jedina doma som bola chora. Nikto iny doma nebol pozitivny.

kika541996
autor
14. dec 2023

@zoe_2 nie som s malým. Je na JIS. Ja mám horúčky 39, bolia ma kĺby, ledva stojím na nohách. Svokra tam je sestričk tak mám aspoň hneď informácie. Manžel je pri ňom aj do večera.

kika541996
autor
14. dec 2023

@zoe_2 náš ma obličky našťastie v úplnom poriadku.

ankare
14. dec 2023

@kika541996 bože, toto sa ťažko číta... Držím palce silno! Skoré uzdravenie!

alickapusinka
14. dec 2023

Juj chráň sa aj maličký drobček bude v poriadku neboj. Všetko dobré dopadne. Maličkému sa polepši.

lulu0123
14. dec 2023

Velmi velmi drzim palce.Uvidis,ze bude dobre.Hlavne nic muzovi nevycitaj.Teraz je Covid vsade. My sme este doteraz nemali a dnes muz pozitivny test🙈
Mysli pozitivne,oddychuj,liec sa nech si fit ked bude maly doma.Vsetko si vynahradite.
Super,ze mas svokru v nemocnici.Apson mate info a aj maly tam ma niekoho stale.
Drzte sa.

martul
14. dec 2023

o neschopnosti ani nepremýšľaj. Malý je moc maličký aby si niečo uvedomoval, že kde je. Okrem toho je tam svokra, tá vyrieši všetko čo treba. Kým tam bude snažte sa dať vy dvaja dokopy. Máte lieky, čaj, ležať, oddychovať. Ja viem, že je to možno blbé prirovnanie, ale keby bol doma, ako by ste sa vládali oňho starať. Tam ho dajú do poriadku.
Držím palce, neboj sa bude to všetko čoskoro dobré.

katarinka89
14. dec 2023

@kika541996 my sme boli tiež so zápalom pluc a už s ,,pekným,, obojstranným nálezom a pomohli nám tam.neboj pichnúť do žily atb a zajtra už bude lepšie, teploty ustúpia. Drz sa .po každej búrke vyjde slnko......

heln
14. dec 2023

@kika541996 tie reci, ze si neschopna nehovor, skratka sa niekedy vsetko nakopi. sama nevladzes stat na nohach, tak to ber tak, ze o maleho je postarane a ked je tam svokra, tak si mozes byt ista, ze na neho dozrie. trochu sa ukludni, oddychuj, vyliec sa, aj ta tvoja oblicka teraz dostava zabrat. neboj, bude lepsie.