Spotené nohy po holení

17. júl 2023

ahojte
vcera holila nohy

dnes vela chodila a nohy sa spotili...

je to len spotene nohy po holeni?
zlakla som sa lebo je to tteple trocha
nemate skusenost?

mam to len spredu nohy
dakujem.

autor
17. júl 2023
autor
17. júl 2023
maminkadeticiek
17. júl 2023

No urcite to nie je od apotenia.Ja by som sa bala ze si ai zaniesla infekciu zo ziletky.

vanilkovazmrzka
17. júl 2023

Alergicka reakcia. Mala si nejake tesne nohavice?

autor
17. júl 2023

@vanilkovazmrzka praveze nie,

vanilkovazmrzka
17. júl 2023

@autorka kamoska mala nedavno nieco podobne, mala to alergiu uz na neviem co, bud slnko alebo nejaka rastlina, sla a tym tusim aj na pohotovost, kedze sa jej to stalo niekedy cez vikend. Ako jasne, ze toto moze byt nieco celkom ine, ale ked sa ti to do rana nestiahne, tak sup sup k lekarovi, pre istotu 🙂

autor
17. júl 2023

@vanilkovazmrzka ano bola som dnes dlho na slnku. :/

vanilkovazmrzka
17. júl 2023

Tak uvidis, co bude rano. Ono aj ziletka a kozmeticke pripravky riadne drazdia kozu, tak sa to asi spojilo.

autor
17. júl 2023

@vanilkovazmrzka dakujem. no mala som aj starsiu ziletku... len je mi divne ze vacsinou po holeni sa mi to spravilo za par minut a nie obden. tak snad len podrazdenie z potu, kedze som vela chodila...sa bojim aby tromboza...
na tom gugli clovek najde hocjake obrazky a potom si navrava
lekarke som fotku poslala no uvidime
ale zas nebudem dobre spat

vanilkovazmrzka
17. júl 2023

Tromboza? To by ma ani nenapadlo. Negugli a nerob paniku 🙂

madeline1
17. júl 2023

Ak si si trebars tesne po holeni natrela nohy kremom, mohlo to sposobit tie vyrazky...pripadne si sa holila nespravne...alebo si pouzila uz malo ostry holiaci strojcek, pripadne to mohla sposobit latka oblecenia...staci, ze sa latka dotkne podrazdenej koze a ono to potom pali este viac ...teraz si to uz mozes aj natriet nejakym osetrujucim kremom, bez drazdivych latok....pot a teplo tiez zintenzivnia bolest, skus si nohy neskriabat a davaj si aj vlaznu sprchu....

kp7333
17. júl 2023

Zrejme zaparena/ od potu podrazdena koza. Skus Sudokrem alebo Imazol.

autor
17. júl 2023

@vanilkovazmrzka no sibnuta som, viem

autor
17. júl 2023

@madeline1 ano bol tupy. no skusim to dako ukludnit. dakujem
@kp7333 dakujem

sense
17. júl 2023

Natrie si to sudokremom, ak ta to svrbi tak fenustilom môže ist aj o alergickú reakciu

autor
17. júl 2023

@sense dakujem

sense
17. júl 2023

Môže ist o alergiu na slnko. Mne sa občas také stane krém, pot plus slnko.... Ak nemám fenistil poruke prikladám studený obklad aby neavrbelo. Zvyčajne sa to v priebehu noci potom ukludni

autor
17. júl 2023

@sense dakujem vyskusam ten fenistil.

autor
18. júl 2023

@sense ano presne toto mi odpisala dnes lekarka, ze alergicka reakcia na slnko, po holeni. takze mi da lieky a mast.