Tlačí ma na ľavej strane pri srdci

tomek555
28. apr 2022

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať,stretol sa už niekto s problemom ako mám ja ? Neustále ma tlačí na ľavej strane pri srdci a pod rebrami.Ťažko sa mi dýcha a hrozne má nafukuje po všetkom....Cítim na tých miestach pod rebrami a pri srdci takú slabosť...Pred dvomi rokmi som absolvoval EKG,KRV,SONO SRDCA a vraj je všetko v poriadku...No problém je že mi srdce silno búši,cítim každý jeden úder v hrudníku a v bruchu....v pokoji mám Tep stále do 80 no pri chôdzi a tak sa mi srdce stále rozbúši a búši a hrozne to cítim na ľavej strane a v bruchu...Len mi nepíšte že psychika,,bral som antidepresíva Neurol a nič nezaberá...no nic nezaberá... nestretol sa tu niekto s tým?? Ďakujem pekne za odpoveď

panelacikova
28. apr 2022

žiadaj lekára odoslať na gastro vyšetrenie. všetko toto môže súvisieť s trávením
@tomek555

deti95060810
28. apr 2022

psychika? stresy? s tým búchaním srdiečka som to mala...lekár sa vyjadril že chudí ľudia to cítia omnoho intenzívnejšie ako bežní ...

anjelicek26
28. apr 2022

Kludne to moze byt s travenia...chronicka zapcha, zvysene naduvanie, gastro problemy, tlaci ti to cele smer hore na hrudnik a citis az to... stlacene pluca takto reaguju a srdce je v pozore... hladaj lekara, co sa zaobera celkovou medicinou a nehladi len na jeden symptom. Ak si chces rychlo pomoct - vyluc mlieko, vyluc cukor, uz to spravi zazraky...

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka182
29. apr 2022

na gastre si bol? a neurol nie su antidepresiva.

tomek555
autor
29. apr 2022

@janulka182 najprv som dostal Neurol... žiadna zmena a potom som dostal antidepresíva a tak isto nič...áno aj na gastre...na hadicu i sono

janulka182
29. apr 2022

@tomek555 a nezistili tam nic?

tomek555
autor
29. apr 2022

@janulka182 nie vôbec nič....ešte ma napadlo že chrbtica no neviem či mi toto môže robiť...

natty0987
18. jún 2023

@tomek555 Ahoj ja s8 predzam niečím podobným trz buši mi srdce a mám vyšší pulz môžeš t8 mať aj z chrbtice keď si zhrbeny