Trhanie zubov v narkóze

nuna2112
27. júl 2022

Ahojte žienky chcela by som si dať umelý chrup keďže moje po dvoch deťoch sa strašne lámu ale aj tak odmalička mám zuby úplne na figu ale treba mi asi 4 dat vytrhnúť korene ale moj strach čo sa týka je mega odmalička mám panický strach zo zubárov klepem sa už len pri myšlienke žeby mi mal trhať on aj keď je super zubár. Dávali ste si niekto trhať takto v narkóze ak áno koľko Vás to vyšlo prosím a kde

zuzuula
27. júl 2022

@nuna2112 dávali smw dcére lebo ona mala ten problém že jej už rástli trvale a mliečne sa nekyvali trhali jej 8 zubov masaker asi 3 opravili a dva zapecatili trvalo to cele okolo hodiny dvadsať tusim bežne max dve hodiny môže byť potom tam bola ešte 2 hodiny a zobrali sme ju domov celý deň spala a potom asi 3 dni brala lieky od bolesti a jedla tekuté len potom pohoda, ja by som tiež išla najradšej do narkózy nech mam pokoj ja mam tiež panický strach

nuna2112
autor
27. júl 2022

@zuzuula ale ona bola v úplnej narkóze prosím? Ved práve že je tiež som úplne v tomto v kelu nedám to normálne takže by som chcela takto len som čítala že úplná narkoza sa dava len psychicky chorým ľuďom... A to ze mi na pichá hoci aj tri injekcie zubár to mi nepomôže keďže tam je strach

babyfrog
27. júl 2022

@nuna2112 mne trhali 3.ks 8 a 2 ks 7 v úplnej narkoze v Ružinove... Mala som papier od svojej zubarky..išla som do ambulancie stomatochirurgie a tam sme sa dohodli že mám do jesť posudok od psychiatra/psychológa teraz neviem že som neosetritelna bez narkózy...

xtina1711
27. júl 2022

@nuna2112 mne trhali v uplnej narkoze pred 5 rokmi v piestanoch klinika pristup super..trhali mi vrch museli davat implantaty..vtedy to stalo 500eur a nvm ci dake 4 5h to nerobili..ale potom mi nic nebolo raz som si dala ibalgin

zuzuula
30. júl 2022

@nuna2112 áno bola v úplnej narkoze ale v súkromnej klinike všetko sme platili, potebovali sme predoperačne vyšetrenie od obvodnej lekárky a potom konzultácia s anestéziológom, bol s ňou manžel dali jej rajský plyn a nejakú vodu vypiť že bola taká mimo zatiaľ jej dali kanylu a už bola mimo a jeho poslali von. Ja mam na trhanie dve osmičky tiež mam strašný strach keďže to musí ísť cez chirurgiu 🥺

nuna2112
autor
30. júl 2022

@zuzuula ďakujem za odpoveď tak je to dosť komplikovane nejak toto myslela som ze s tým nebude problém teda neviem ako to ja zvládnem

letima
13. sep 2022

@babyfrog prosim ako to je platene? Dakujem za odpoved

babyfrog
13. sep 2022

@letima zadarmo to bol,l..keďže som mala.qppi3r od psychológa tak to preplatila poistovna