Tŕpnutie ruky, tupá bolesť na hrudi a potenie

barbara088
30. apr 2014

Ahojte babenky.chcem sa opytat ci aj vynemate podobne skusenosti.sem tam mavam trpnutie lavej ruky a taku tupu bolesti na hrudi.v noci ked spim sa strasne potim.rano vstanem a mam cele tricko mokre a o vlasoch ani nehovorim.sem tam citim aj bolest klbov ked lezim musim si lahnut na druhy bok alebo na chrbat.co mam porazi ci co???

mijunik
30. apr 2014

@barbara088 Ahoj, podobné príznaky síce nemám (ani si neprosím), ale radu Ti dám - choď k lekárovi a to čo najskôr. Neviem s určitosťou, čo by to mohlo byť a môj laický názor nemusí byť správny, preto Ti ho nenapíšem, ale máš dosť nepríjemných príznakov na to, aby si to riešila s odborníkom. 🙂 Držím palce, nech si zase rýchlo fit. 🙂

katche
30. apr 2014

Moze to byt srdce, moze to byt zaludok, moze to byt krcna chrbtica, hormonalne poruchy, psychika...tu je na mieste lekar

jaja018
30. apr 2014

Srdce, stitna žľaza, oblicky.......

kaaaty
30. apr 2014

@barbara088 urcite chod k lekarovi, mas tri deti a tie potrebuju aby si bola fit. Hlavne to neodkladaj, daju ti lieky a budes ok.

saska.t
30. apr 2014

takto sa prejavuje aj borelioza...urcite doktor

silvia2013
30. apr 2014

Krcna chrbtica!!!

barbara088
autor
30. apr 2014

No ja sa chystam.ale u nas su taky doktori.ze sama neviem ani kde ist najskor

benculka
30. apr 2014

Krčna chrbtica, mala som podobné príznaky + točenie hlavy a pocit na odpadnutie...

smario5
30. apr 2014

Ahojte, aj ja mam tupu bolest na hrudi, tak kazdy druhý- tretí den, aj ked zaspavam, cez den sa mi toci v hlave, a nie a nie sa dostať pri 2 detičkách ku doktorke... ☹ co ked je to srdce a ja to takto odkladám......

kiki68
30. apr 2014

toto je okamzite na lekara taketo stavy, fakt neviem, podoba sa to stavu na infarkt,ale moze to byt aj nieco uplne ine...hlavne to nepodcenit, radsej vediet,ze je to len od chrbtice a potom s tym nieco robit.

vejavika
30. apr 2014

Mam tiez problem uz asi 3 tyzden s trpnutim a bolestou oboch ruk..To je nieco strasne hllavne v noci,mam laby ako medvedica ☹

luciaxy
30. apr 2014

@benculka ahoj, mala si aj to potenie? Ja mam podobne priznaky, krvny obraz v poriadku, EKG tiez a stitnu mi dnes potvrdila Dr., ze je tiez v poriadku. Gynekologicka mi robila tiez hormony a tiez v pohode. Dokonca aj hormony nadobliciek mam v pohode. Testy na boreliozu atd. tiez O.K. Uz to trva skoro dva roky a teraz mi na CTdtutin dr. zistila, ze mam lordozu. Tak neviem, ci to moze byt aj krcna. Dakujem.

luciaxy
30. apr 2014

@barbara088 Dnes som na nete nasla, ze aj pri tetanii su take priznaky.

barbara088
autor
30. apr 2014

Ja sa teda v noci potim strasne

luciaxy
1. máj 2014

@barbara088 kedy sa s tym chystas k lekarovi? Ked budes mat nejake vysledky, tak napis. Kedy ti to zacalo? Japsom zacala mat potenie a navaly po dokojeni. Trpnutie mi zacalo postupne. Uz rozmyslam, ci to nie je psychika, lebo najviac sa potim, ked si spomeniem na nieco zle.

modrofuzik11
3. máj 2014

si tehotna? ak ano, tak to moze byt z toho. ak nie si, tak chod k lekarovi. asi si pretazena...

lilila65
3. máj 2014

@barbara088 ahoj mozno neskoro, ale mozno ti poradim, ako prve chod k lekarovi. vsetky priznaky mozu nadvazovat aj na tetaniu neurologicku. mne to pred par mesiacmi zistili, kedze mam take iste priznaky, lenze ja som uz dostala aj tetanicky zachvat, vtedy mi to zistili. mala som akoze umely infarkt. ja denne musim brat magnezium a podla potreby znizovat alebo zvysovat davkovanie. beru sa na to aj antidepresiva.

barbara088
autor
5. máj 2014

Tehotna nejsom.u lekara som este nebola.a ta tetania je co????

maser
8. máj 2014

Takéto príznaky sú bežné pri stuhlosti chrbtice. Dobrý masér na tebe nič nepokazí. Ak chceš navštív svojho lekára. Možno ta pošle na EKG alebo na neurologiu. Prajem veľa šťastia.

malickaja
22. apr 2017

Ahojte a prosim pomozte,,,,Zacala som zhruba pred mesiacom pracovat stym ze dost pouzivam ruky a vyzera to ze mam asi svalovicu ale to je ukrutna bolest,,, Plus bolesti v lakti a trpnu mi aj prsty co stym??