Únava, nervozita a ospalosť

matta1
19. jún 2014

Už som na dne nevladzem som neskutocne nervozna ☹ ☹ a vadia my moje deturence aj ked ich MILUJEM NADOVSETKO . Vkuse som s nimi sama ci je tyzden ci víkend . Manžel je v práci alebo na objednavke ....... Jedno a to isté dookola cez den som zo synom strašné je hyperaktivny v noci nespí ani on a ani dcerka. Už neviem co mam robit. Nahneva má vsetko. Ked niesom s detmi mam ich v kuse v opavě co robia cimex aa im nieco stane aj ked som v druhej miestnosti . ☹ ☹ ☹ ☹

sarinka123
19. jún 2014

Boze, ako keby si pisala o mne 🙂 tiez to mam tak, potom som nervozna na ne, dcérka je hyperaktivna,
Druha este malicka. Potom vecer mi je to luto. Asi nam zostava len vydrzat.
Aj si dam Magnezium navecer.

mimibb
19. jún 2014

@matta1
@sarinka123 Boze baby ja som na tom rovnako...a to mam zatial len jedno...ale mala je extra narocne dieta + moj chlap je minimalne za 3 deti...navyse teraz v tehotenstve je to nenormalne narocne....a co je na tom najhorsie?- nikdy ziadne uznanie...ci aspon hodina len ja a ja... 😀

matta1
autor
19. jún 2014

@mimibb
@sarinka123 potesili ste ma ze nesom sama taka matka niekedy si pomyslím že ja by som ani mama nemala byť ☹

stefka33
19. jún 2014

@matta1 Skúšala si tabletky Persen? Obsahujú výťažky z bylín a sú voľnopredajné. Pohľadaj si ich na googli. Perfektne upokoja a neuspávajú. Objavila som ich na rodičáku. Veľa ľudí ich užíva. Majú sa užiť tri naraz, ale ja si dávam len jednu - to mi stačí. Dávam si ich pri PMS momentálne. Môžu sa užívať neobmedzene dlho.

mimibb
19. jún 2014

@matta1 neboj je to normalne..aspon co mi moja mama hovorieva, ze pri nas 3 detoch bola tiez vzdy nervozna, nemala cas sa nam tak velmi venovat kym vsetko postihala....a preto maju ludia vnucata... 😀 Mna stve hlavne to, ze od tej nervozity a zufalstva, ze uz fakt nevladzem a proste musim si obcas aj ponadavam...aspon sa pri tom uvolnim 😀 a uz fakt niekedy mi staci ze sa ma mala dotkne a som nervozna... ☹ ale to je tym, ze na mne vysi cele 3roky...raz ju mala svokra na 4 hodiny a nonstop som na nu myslela a chcela uz po nu ist lebo mi zas chybala...no proste ani z voza ani na voz... 😀 a ono je fakt, ze laska k dietatu je velmi silna no obcas az na ten nerv lezie....

matta1
autor
19. jún 2014

@mimibb presne si má opysala 🙂

matta1
autor
19. jún 2014

@stefka33 ano mala som ho pred 3r. A nepomohlo mne terba jak pre kona asi

stefka33
19. jún 2014

@matta1 Aj moja sestra vravela, že nič necíti, ale tá žerie lieky ako lentilky. Ja normálne cítim do hodinky pokoj v duši a nechápem prečo som mala také nervy. 🙂 Ale chápem, že niekomu je to málo.

matta1
autor
19. jún 2014

@stefka33 neviem ja som už 6r. doma vkuse jedno a to iste dookola ako otras :( idem ku kaderníčke s maličkým kým detičky sú v škôlke proste nikede sama len s detičkami . milujem ich nadovšetko ale e to na mňa veľa. Psichyka odchádza :(

ivet1371
19. jún 2014

@matta1 mne pomahala magne B6 za den 5 tabliet.rano 2 naobed 1 a večer 2.ja som už kolabovala.tiež som na všetko sama a okrem deti ešte aj mamu.a to je už niekedy horor 😒

matta1
autor
19. jún 2014

Asi vyskúšam dik za radu

marca1331
19. jún 2014

@matta1 ahoj .ja mam doma 2,5 r a 6 mes...mala stale na rukach.. A tiez to iste ale az tak mi to neva ale tiez mi niekedy hrabe..hlavne ked sa snazim ako viem a manzel mi to neuzna, vtedy sa citim na nic...uzivala som sedatif pc trochu pomohlo..vyskusam persen alebo aj ten magne b6 ...ale vzdy si hovorim ze som mama ze ma potrebuju a nebude to navzdy ..nechcem lutovat ked budu dospele ze som si ich neuzila s usmevom...

monika2_9
23. aug 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Vydrž 🙂 Ja viem že sa to fakt ľahko hovorí ale tak musíš nejako kvoli drobcom vydržať. Neskúšala si si o pomoc popýtať maminu? Starké sú niekedy nadšené keď k nám idú 🙂 a vďakabohu nám s deťmi pomohli a na únavu som si v stave núdze nahradila kávu ako energetický zdroj rumom :D nie alkoholom ale tyčinkou s rumom od brainera a pomohla a dokonca aj chutila :D :D Skús si nájsť niečo aspoň prechodne čo ti zaberie nejaké to dobitie 😉

matka86
24. apr 2016
Používateľ matka86 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matka86.

Z vlastnej skúsenosti viem, aké je to náročné, ale pre všetky maminy: nájdite si čas pre seba! Nemajte výčitky kvôli deťom, manželovi alebo rodine, jednoducho sa niekedy na všetko vykašlite a venujte sa sebe. Robíte to aj pre nich. Ja som tiež hovorila, že sa to nedá, ale dá sa nájsť riešenie. Pre inšpiráciu ešte odporúčam prečítať si tento článok http://www.biomagazin.sk/14-tipov-ako-zahnat-unavu/. V niektorých bodoch veľmi zaujímavé čítanie.