Únik moču 6 mesiacov po pôrode

lenuska8
7. feb 2013

dobry den po porode a po zapalach co som mala po porode som si vsimla ze mi unika moc nieje to vela ale casom sa mi zda ze je to viac ako na zaciatku.Som po porode 6m a 12 dni

edita84
7. feb 2013

prečo neideš k urologovy?

usacek79
7. feb 2013

@lenuska8 po prve - preco zakladas 4 rovnake temy..?
po druhe - treba ist k urologovi, resp, gynekologovi...

kilian
7. feb 2013

@lenuska8 a tu to iste.

lenuska8
autor
7. feb 2013

@usacek79 ak ti to vadi preco reagujes ??

cuculik1
8. feb 2013

@lenuska8 tiez reagujem na to, preco zakladas tolko duplicitnych tem. Nemusis hned reagovat ofenzivne....jednoducho lennechapem na co sa pytat to iste 4 krat.

stanislavao
8. feb 2013

tu na mk vam nikto s inkontinenciou nepomoze. treba ist ku gynekologovi, urologovi, na vysetrenia. niektore zeny maju inkontinenciu cely zivot. pomoze potom uz len tena lady.

luy
8. feb 2013

v prvom rade,chod ku lekárovi,následne ťa gynekolog pošle za urologom,liečba je rôzna od cvikov až po operačne riešenie...........všetko závisí od tvojho zdravotného stavu a iných príznakov ,ktoré sú k základnej dg pridružené

karin1234
8. feb 2013

Skus cviciť cviky na posilnenie panvového dna, to býva oslabené po porode apreto môžeš mať také problémy.

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka107
8. feb 2013

ahoj, ja som 7 mesiacov po pôrode a mam 20 rokov a mrzi ma ale tiez mam taky isty problem, ale zacalo sa to u mna prejavovat vo vacsej miere asi tak 2 mesiace do zadu. K urologovi nepojdem, pretoze ako 11 rocna som absolvovala rozne urologicke vysetrenia kvoli mechuru a oblickam, a doteraz mam z toho traumu, ktoru som musel ariesit s psychologom..neexistuju ziadne horsie vysetrenia ako tieto, a nedopriala by som ich ani najhorsiemu nepriatelovi. Gynekologicka mi predpisala tabletky do posvy, ktore zabrali , pretoze som mohla mat zapal, a preslo to, ale teraz sa to znova objavilo....tiez neviem ako to budem riesit, a kedze kojim nemozem brat ziadne ATB....

xlucia
8. feb 2013

@majka107 ked kojis, mozes brat aj atb. treba cvicit kegelove cviky a pit alechemilku. ale dohodobo

mamahanky
8. feb 2013

nechcem strasit a neviem ako ste rodili ale mojej sestre sa to stalo po cisarskom reze a nakoniec zistili ze jej poskodili mocovy mechur a musela ist na operaciu 😒 ...treba ist k doktorovi...

majka107
8. feb 2013

Ja som rodila normalne a nemam ani ochabnute panvove svaly, pretoze kedze som instruktorka jazdenia na koni tak som jazdila do 9 mesiaca na koni bez problemov, cize svalstvo mam v poriadku, a nemusim cvicit. Keby som mala zakrok , myslela by som si ze sa nieco zomlelo, ze mam taky problem, ale kedze moj porod bol bezproblemovy, tak pricina bude niekde inde...