Úrazová chirurgia Kramáre - lôžková časť

lubkaurm
12. sep 2020

Zajtra budem hospitalizovana na urazovej chirurgii na Kramaroch, je to narychlo, nedostala som ani zoznam, co si zobrat, je mi jasne ze uplne vsetko od uteraku, toaletak...atd...moja otazka, ak tam niektora z vas v nedavnej minulosti bola, alebo tam pracuje.... nejake tipy na veci, co sa mi mozu zist? Ake su tam vlastne izby - vlastna kupelna alebo spolocne na chodbe? Kolko lozkove su izby? Da sa tam niekde kupit voda, je tam bufet?
Za kazdu info budem velmi vdacna🙂
Dakujem

gemerka17
12. sep 2020

@lubkaurm mám pocit že izby sú 3 lôžkove. Treba zbaliť úplne všetko - sme na Slovensku 🙂. Predpokladám, že keď ideš tak šup šup, tak ťa kôli úrazu berú aj pod nôž. Inak sa chcem spýtať funguje urazovka na kramaroch normálne ? Lebo už som tam bola 2 krát a lekár neordinoval.

lady083
13. sep 2020

Znama tam bola operovana pred 2 tyzdnami a hovorila, ze oddelenie je uplne nove, nepotrebovala nic

lady083
13. sep 2020

Kupelnu mala svoju na izbe, dostala aj toaletne potreby

lubkaurm
autor
13. sep 2020

Dakujem...uz som tu, a ano, je to tu nove, izby su 2 a 3 lozkove, je tu aj wc aj sprcha, a musim povedat, ze som v soku....velmi som prekvapena, je to tu nove, ciste....nove okna, vymalovane.....
Ja som bola na urazovke pred tyzdnom, na urgente, doviezla ma RZP a ano fungovali, cakaren bola prazdna, lebo ze dnu sa nepusta teraz, tak netusim kde ludia cakaju a ako ich beru do ambulancii....