Už 4 dni mám krvácanie ďasien

orchidea89
23. jan 2021

Dobrý deň, čo mám robiť ak mi krvácajú ďasná? ...
Už asi 4 dní mi pri umývaní krvácajú.
Zuby si umývam 2x denne. Mám takú nepríjemnú chuť v ústach 😖

lenkusa
23. jan 2021

Odporucam Vam ist k dentalnej hygienicke. aj ked si umyvate zuby poctivo a pravidelne, pravdepodobne mate zubny kamen pod dasnom, kde sa bezna kefka nedostane. Krvacanie dasien je priznakom zacinajucej paradentozy, pri neliecenej mozte prist aj o zuby. Nechcem Vas ale strasit, naozaj je dentalna hygiena najlepsie riesenie. DH Vam aj pomoze naucit sa spravnu techniku cistenia zubov.

hennyinnsbruck
23. jan 2021

@lenkusa súhlasím.. Práve som dokoncila liečbu paradentozy...🥴 Smer zubár

orchidea89
autor
23. jan 2021

:( neznášam zubárov :(

biela_sova
23. jan 2021

@orchidea89 to cistenie neboli. Ak mate strach, vypytajte si anesteticky gel

orchidea89
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
orchidea89
autor
23. jan 2021

Ak sa to nezlepšii tak v pondelok pôjdem k zubárke

hennyinnsbruck
23. jan 2021

@orchidea89 moja to je jedno ze neznášas zubárov.. Ked nechceš dopadnúť ako ja chod k nemu. Ver mi.. To liečenie.. Aspoň prvé 3 návštevy sranda nebola.... Pri prvej som si myslela to radšej pôrod.. A citlivka nie som... Takže sup sup daj si to do poriadku

hennyinnsbruck
23. jan 2021

@orchidea89 a zuby umývaj aj keď krvacaju

missviolet
23. jan 2021

Dentalna hygienicka. Pred 12 rokmi mi dlhodobo krvacali dasna za zubny kamen, odvtedy chodim pravidelne a zbavilo ma to vsetkych problemov

miskakyska
23. jan 2021

Nezačala si užívať anopyrin,alebo podobné?pýtam preto,lebo je to teraz boom proti covidu🤷

ivula0807
23. jan 2021

Urcite dentalna hygiena

lrnka
23. jan 2021

@orchidea89 Môžeš byť aj tehotná začiatok to môže byť vtedy si zubné kefky viac citlivé ja som vymenila zubnú kefku ešte o čo si maksiu

justify
23. jan 2021

Mne veľmi pomohlo navštíviť dentálnu hygienu, potom mi prestali krvácať ďasná. Tiež sa bojím zubárov,ale viac sa bojím účtu za nový chrup 🙈 a kvalitná zubná pasta tiež nie je na zahodenie

orchidea89
autor
23. jan 2021

@miskakyska nie nič také ani neviem čo to je 😂

orchidea89
autor
23. jan 2021

@lrnka určite nie som tehotná 😂

edinka25
23. jan 2021

@orchidea89 mne pimaha klincekovy olej na zubnu pastu 😊

lenkusa
24. jan 2021

@orchidea89 neboj, dentalna hygiena nie je zubar. OK, nie je to super prijemne, ale vrtanie je 100x horsie....a potom ten pocit cistych zubov....