Už dva roky ma trápi bolesť očí

sjack
15. dec 2020

Ahoj, už roky ma trápi bolesť očí.... až za bulvami... no neviem je to taká tupá bolesť, až rezavá... musím si ich vždy šuchať :( a potom mám aj kruhy pod očami... bol som aj pri očnej... aj na alergologickom... tlak očný mám dobrý... tak neviem čo už :( je to dosť otravné, tá bolesť... a často mávam aj bolesť hlavy.... ono to je ruka v ruke... bolesť očí + hlavy u mňa :(

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
15. dec 2020

@sjack ako casto to mavas? Mohla by to byt aj migrena. Ja citim migrenu hlavne za jednym okom, akoby mi niekto prepichol ihlicu na strikovanie zozadu hlavy smerom cez oko. Niekedy sa to presunie na spankovu cast hlavy, pripadne je to sucasne (za okom+spanok). Nikdy to nie je u mna"hlava" ako ked ma normalne boli hlava.

sjack
autor
15. dec 2020

@viestta nie tam som nebol... no pôjdem dakujem 🙂

sjack
autor
15. dec 2020

@simsalabim bolesť očí.. hmm, ono to je každý deň.... niekedy slabšie, a niekedy silnejše... sú také tažké akokeby... unavené + bolia, režú.... ale každý deň ? To nieje normálne..... migrénu som mal asi 3 krát.. ono to bolo tak, že som videl tak divne... potom silná bolesť hlavy a zvracanie.... a ešte citlivo reagujem na svetlo

simsalabim
15. dec 2020

@sjack tak ak kazdy den, migrena to nebude. Skus vysetrenie u neurologa.

siska53
15. dec 2020

@sjack akurat som toto riesila a mne ocna povedala, ze to je ocna migrena!! Tiez trpim aj na bolesti hlavy. A ze ak by takato bolest trvala dlho, tak jedine smer neurolog.
A inak tabletky od bolesti, ako pri bolesti hlavy.

gabika9878778
25. máj 2021

@sjack ahoj môžem sa opýtať našli ti niečo ??