V noci som sa nemohla postaviť

123choco123
15. jún 2015

Ahojte baby. Stalo sa vam niekedy ze ste sa v noci zobudili a ked ste sa chceli postaviť tak ste sa neudržali na nohách?stalo sa mi to uz dvakrát (minuly rok a dnes vnoci) zobudila som sa na to ze prší a chcela som ist zavrieť okno ale ked som vstala z postele tak som normálne spadla na zem trvalo to asi 5minut kým som sa na nohách udržala.nic ma nebolelo ani som ich nemala strpnute...,mate s tym skusenost?

eeffka
15. jún 2015

@123choco123 mne sa to stalo raz skoro som si usta rozbila, ale to dcera kricala zo sna tak som vyskocila z postele a utekala za nou, asi som sa skor dvihla nez sa zobudila 😠

dionyzka
15. jún 2015

@123choco123 tento stav si pamatam - bola to nakoniec chripka. S tym rozdielom, ze ja som potom normalne 2 tyzdne lezala a bolelo ma cele telo. Ty mas trochu ine priznaky.

123choco123
autor
15. jún 2015

@dionyzka práveže sa cítim uplne fajn. Len je to strašný pocit ze zrazu mate nohy ako z gumy ešteže to hned preslo

123choco123
autor
15. jún 2015

@eeffka ja som sa zobudila a rozmýšľala ci ist zavrieť to okno ci nie lebo sa mi nechcelo a zrazu toto..,

livka_
15. jún 2015

niekde som o tom citala zhruba je to takto..v noci sa vam snivaju sny ze chodite nieco robite, skacete, sedite, robite proste "cinnosti" a aby vas mozog vase telo ochranil aby ste si neublizili a pocas snivania ste realne sa nepohybovala, ale zostali ste v pokoji, produkuje mozog latku, ktora vase telo pocas spanku paralizuje. tym ze sa zobudte necakane, nestaci sa tato situacia okamzite vo vasej hlave usporiadat na poriadok v uvodzovkach, a trva to par chvil.. staci len trosicku vydrzat, netreba podliehat panike a nevyletiet z postele v sekunde, nie nadarmo sa hovori ked sa zobudite sa, sedte minutu na posteli.. jasne ze aj nizky tlak vam nohy podlomi, to je zavrat k tomu..

123choco123
autor
15. jún 2015

@livka_ dakujem 😊 tak sa nemusim bat ze pride den ked to uz nerozchodim 😀 lebo ten pocit je naozaj strašný

liz_lemon
15. jún 2015

@123choco123 radsej chod k lekarovi, nech ta posle k neurologovi

mamahanky
15. jún 2015

stavalo sa to mojmu muzovi a zistili mu nadprodukciu stitnej zlazy....

cervenaruza123
15. jún 2015

@123choco123 asi to bude tak ako ti pisala @livka_, ale kamoska tak raz rano nevedela vstat a nakoniec jej zistili alergiu na mlieko. tak mozno by nebolo odveci ked raz budes mat cas len tak pre istotu skocit k lekarovi, ci to nebude nieco ine, co vyliecite a bude pokoj

123choco123
autor
15. jún 2015

@mamahanky ja mam uplne nefunkcnu SZ liecim sa uz 9rokov, zaujimave, ze by sa to mohlo stat kvoli tomu...j som skor myslela ci mi neodkrvilo nohy alebo co :D ale nemala som ich strpnute tak tym to nebude asi

mamahanky
16. jún 2015

no jemu nestrpli on si ich necitil...

erickatt
16. jún 2015

Chod k dr. Kamos mal taky priznak a bohuzial bola to SM.

123choco123
autor
16. jún 2015

@erickatt prosim ta co je SM? A stavalo sa mu to často?

erickatt
16. jún 2015

Skleroza multiplex. A fakt neviem. Ale behni k dr. To nic nestoji.

rebellefleur
16. jún 2015

SM - skleroza multiplex

123choco123
autor
16. jún 2015

@rebellefleur
Jasne potom ma to uz napadlo 😊
@erickatt
Pôjdem veru minimálne sa spytat ale myslim ze to nebude nic vážne Dočítala som sa aj o spankovej paralyze a takých veciach

rebellefleur
16. jún 2015

@123choco123 - chod pre istotu k dr, nikdy nevieš, čím to môže byť 🙂

123choco123
autor
16. jún 2015

@rebellefleur
Vsak jasne len ked ta moja dr je do neba volajuca neochota, ale urcite sa za ňou zastavím nastrasili ste ma s tou SM ....

brady1
16. jún 2015

@123choco123 hej to je normalne realny sen alebo ako by so tonazvala aj mne sa to raz za čas stava myslíš že si hore ale nie si, si v podstate akokeby námesačná, a ked padneš vtedy sa vlastne prebereš.

rebellefleur
16. jún 2015

@123choco123 - pozri môže to byť úplná banalita dáka, ale sama mam SM preto viem, že ono to zvykne mať kadejaké príznaky, preto pre klud duse zbehni k dr 😉

123choco123
autor
16. jún 2015

@brady1 aj ja si myslim ze to bude tym teda verim a dufam
@rebellefleur
Tak to mi je veru ľúto ma to moja známa viem ake to je tazke 😏

lenkamatus1989
10. sep 2020

Ahojte baby len tak ma napadlo sa pozriet na google prave o tom ako som aj ja spadla a vidim ze niesom sama ....Ja som v noci nemala kludny spanok co ja nemam spanok uz 10 rokou od kedy mam autistku dceru no toto sa mi este nestalo ...sla som spat o 10hod na wc som sa zobudila o pol 1 v noci potom o pol3 no o pol 4 som normalne vstala z.postele ze sa idem vycurat a zrazu bum bola som na zadku haha ja viem je to smiesne ale manzel sa tak zlakol a ja ani nehovorim necitila som si vobec nohy asi 5 minut dnes je to uz 3 den a ja sa citim hrozne akoby som bola ozrata pocujem sa dvojmo proste sa citim inac ako predtym ale nic ma neboli ...