Veľké brucho

emi_emi159
19. feb 2019

Ahojte chcem sa spýtať ako čo najrýchlejšie schudnúť z brucha. Mám 164 cm a 59 kg . Nie som tučná iba mám veľké brucho , už 6 krát sa mi stalo že sa ma ľudia spýtali či som tehotná . Dosť nepríjemná situácia. Vyzerám ako v 4-5 mesiaci . Veľmi som pribrala do brucha za posledný rok z ničoho nič . Neviem nosiť úzke trička tak sa zato hanbím fakt ako tehotná vyzerám . Ako to dam rýchlo dole ?:(

saslavka73
19. feb 2019

Strava. Veľké brucho je 90 % precent strava.

mondicka
19. feb 2019

Proti telesnej konstituci sa nedá bojovať
A keď už tak chod cestou úpravy stravy ...
Keď je raz žena malé tučne pivo nepomôžu ani suchare s čajom denne... bohužiaľ
Mimochodom možno by nebolo odveci zdravotné vyšetrenie / ak si nabrala do brucha nejak výrazne (cirhoticke brucho... alebo hormóny...etc)

mrkvicka060
19. feb 2019

@emi_emi159 este je mozne, ze mas aj zle drzanie tela (je to aj moj veeelky problem) a brucho velmi vypucas dopredu... Ale ak nie, tak ti pomoze len uprava stravy a sport.

bambulka4444
19. feb 2019

Určite treba upravit jedalniček ale skuste si bruško oblepit potravinarskou foliou a cvičit brušaky alebo hocijake cviky ktore pomahaju na brucho prechacky atak alebo aj kludne popri domacich pracach ja som to kedy si tak robila a nie len brucho ale aj stehna a musim za mna osobne povedat ze tak som sa nepotila ani na ture :D pomohlo mi to dost a po porode do toho pojdem určite zas 🙂

eri444
20. feb 2019

Hmmm diastázu mať nemôžeš? Lebo podľa mňa váhu nemáš takú zlú. Možno máš proste len takú stavbu tela, ale rohodne by som vyskúšala zmeniť trocha stravu

lindusss2016
20. feb 2019

@bambulka4444 ten trik s foliou je totalna hovadina. Potom odchadzaju skodliviny z tela, folia to dalej nepusti. Zaparuje sa pod nou pokozka, ktora nemoze abdolutne dychat. Koza je nas najvacsi organ a absorbuje do seba vsetko zle, treba sa o nu trosku starat. Takze potit sa ANO, ale len v dychatelnych materialoch.

bambulka4444
20. feb 2019

@lindusss2016 možno to neni nejaky najlepši sposob ale mne to dost pomohlo samozrejme keby som si všimla že mi to škodi ako vyrazka alebo ekzem podrazdena pokožka a tak samozrejme že by som to nerobila a naviše nemala som to nasebe 24 hod denne 🙂 ...každy si najde sposob ja som len napisala čo pomohlo mne 🙂 je na každom čo spravi

lindusss2016
20. feb 2019

@bambulka4444 uznavam, ze to moze zaberat, nemam odskusane. Ale ze nevidis ekzem, neznamena, ze ti to neskodi. Trreba si trosku visc vazit svoje telo a nerobit extremy. Najlepsie a najzdravsie chudnutie dosiahnes stalou upravou stravy. Chudnutie len z istych partii je v podstate nemozne. Da sa trochu podporit cvicenim, ale to je vsetko.