Výber svoriek po sekcii

masenkamedvedova
25. feb 2018

Som po sekcii dievčatá , svorky som mala vyberať na 8 deň ale nemohla som prísť v ten deň idem zajtra na 11 deň. Všimla som si že rána je pekná zahonena akurát okolo každej svorky mám červený lem, mohlo mi to zarast do kože behom tých dvoch dní čo som ich mala navyše v koži ? Sa bojím ísť zajtra aj vyberať , čo mi povedia. ,😩😩😩😩

jarunka102
25. feb 2018

@masenkamedvedova ahoj,tazko povedat...ja som bola vyberat na 8 den a jedna isla von dost tazko,bolelo to a bolo to neprijemne...ale ked ich vybrali,tak som este take 3 tyzdne mala podky po nich...teraz ostala uz len ta jazva....uvidis zajtra,drzim palce nech to nemas zrastene,daj potom vediet ako si dopadla

linda8877
25. feb 2018

Ahoj, nemyslím ja som bola na vyberanie na desiaty deň a v pohode a vôbec to nebolí sem tam štipka.Neboj sa bude to ok

matazirafa
25. feb 2018

Mne povedali ze si to mozem aj sama vybrat. Tak som si to aj vybrala a nikam nemusela chodit. 😂 Dali ti vstrebatelne vlakno a len na bokoch mas take dva uzliky?

pininka
26. feb 2018

To je v pohode, ked ti to vyberu zahoji sa to. Daju tam este taky dezinfekcny roztok.

simdob
26. feb 2018

podľa mňa tie dva dni navyše tomu až tak neublížia ale tak je to asi individuálne u každého ako rýchlo sa hojí rana

ada309
26. feb 2018

Na 8den? Mne pri oboch vyberali na 5 den..

jana2679
26. feb 2018

Ahoj aj mne sa to doma zapálilo trošku,ale preto že sa mi pri pohybe suchalo oblečenie sem tam o ranu, takže vybrali a všetko oki, nebolo to netreba sa ničoho báť, ešte mi odporučili nejakú mastičku na to aby sa rýchlo zahojilo a bolo.