Vypadávanie vlasov počas dojčenia

kattka5
13. nov 2012

Viem je to problem asi kazdej z nas. Dojcim dcerku a viem, ze s tym je spojene aj vypadavanie vlasov. No prisla jesen a ja sa bojim, ze ostanem holohlava. Mozem brat nejake vitaminy na posilnenie vlasov pocas dojcenia alebo mam skusat len nejake domace kury. Poradte.

mrauco
13. nov 2012

Mne trochu pomaha Bioscalin sampon a vapnik, horcik, zinok

simca06022011
13. nov 2012

@kattka5 mojej mamine aj sestre pomahali tie ampulky z Vichi... ale inak neviem... mne po porode vypadala polka vlasov hadam aj... a to mi v tehu takeee krasne narastli :( teraz cakam na endokrinologiu 🙂))
A nasla som teraz aj takyto clanok:
http://www.vypadavanie.net/najlepsie-vitaminy-n...
Mozno pomoze 🙂

dasiacik
13. nov 2012

Taká zelená vodička z drogérie,brezová.To si len vmasíruješ 1-2 krát denne.

karolincek
13. nov 2012

Ahoj, ja som mala podobný problém hlavne po pôrode, mala som uz skoro kutiky, co mi tak vypadavali vlasy. Mne osobne pomohla jedna vlasova znacka, dlho som hladala a skusala nielen nove znacky a domace kury...velmi mi pomohla vlasova znacka Macadamia Natural Oil. Nie je samozrejme najlacnejsia, ale ked ide o vlasy, tak som investovala uz veeeela penazi. Ak by si chcela vyskusat, odporucam ti tuto znacku. Najdes ju tu. www.macadamia.sk. MOmentalne maju aj akciu so zlavou, aha 🙂
http://www.wallet.sk/kupony/macadamia/
drzim palce, daj vediet, papa

evelin325
13. nov 2012

@kattka5 ahoj, mne tiež počas dojčania padali hrozne vlasy, už som si tiež myslela, že ostanem holohlavá, skúšala som všetko možné ale počas dojčenia je ten výber trocha obmedzený, mne veľmi pomohli homeopatiká, dokonca mi začali rásť vlasy aj na kútoch, kde mi nikdy nerástli 🙂

danielitka26
13. nov 2012

dievcataaa ja ani nedojcim a na mojej hlave je o polovicu vlasov menej,neviem co mam robit ked nepomahaju ani vitaminy...vlasy su farbene ☹ ☹ ☹ ☹

siska07
13. nov 2012

niezeby tu uz bol dalsich milion tem o vypadavani vlasov, ale vsetky vas uistujem ze to nie je kojenim, ale porodom. proste hormonalne zmeny, telo sa spamatava z porodu. potrva to par mesiacov a samo sa to upravi. ziadne drahe kremiky, sampony, vitaminy vam nepomozu, a nepomozu. to vam povie dr aj rozumny lekarnik, ktory nechce na produktoch zarobit, ale naozaj pomoct. najlepsie je vlasy skratit, a postupom casu vam zacnu rast nove, budete mat novu ofinku 😎

simca06022011
13. nov 2012

ja som tiez nedojciala vobec... a tu som 🙂)) spolkou vlasov prec :P

simca06022011
13. nov 2012

@karolincek makadamiu som pouzivala aj ja, a bola som nadsene.. ale ked som si ju kupila o pol roka tak som ju aj zahodila :( neviem ci nieco v tom zmenili.. ani to tak nevonalo ako ta "prva varka" a este som aj poriadnu alergicku reakciu dostala.. skrabala som si hlavu aj tyzden :(

simca06022011
13. nov 2012

@evelin325 a ake homeopatika? 🙂

cerez
13. nov 2012

Mne pomohol šampón LA Roche-posay KERIUM, dostať ho v lekárni. Bohužiaľ je to hormonálna záležitosť a vypadávanie vlasov každú postihne. Ale toto celkom pekne zastavilo a vlasy mi začali rásť.

agika1982
13. nov 2012

ahojte..tak baby,poviem vam...ja som mala to iste ,po porode...4 mesiace po nom, po sekcii...ale vypadavanie mam doteraz...aj koznej som bola, mam uz kuty na hlave....teraz som kupila alpecin,tak uvidim...mam pocit,ze je to lepsie....miesam to s pantur39....je to sice pre starsie zeny po menopauze, ale vraj velmi dobre zabera u kohokolvek....ja mam tonikum, ale je aj sampon,aj capsule...poradila mi to nasho pediatra sestricka, ze su s tym vynikajuce skusenosti

u2jana
13. nov 2012

@siska07 no neviem, ja som sa dala po druhom porode ostrihat uplne na kratko a ofina mi prestala uplne rast, o kutoch ani nehovorim...
uz som z toho zufala, skusala som revalid sampon, ale nic...
citala som, ze su aj tabletky Revalid - nemate s tym niektora skusenost???

ssiska
13. nov 2012

@evelin325 aj ja by som chcela vediet ake homeopatika, daj vediet 😉

smejo111
13. nov 2012

Ahojte dnes som bola u lekara, pretoze som 4 mesiace po porode, nedojcim a vlasy mi padaju tak, ze mi ostavaju v rukach tenke pramienky. Je to hormonalna zalezitost prejde.. uz som podobnu skusenost mala, ale pred porodom. po kazdom umyti som si vlasy oplachla zihlavovym cajom.. toto pomohlo.. chce to ale trpezlivost aspon mesiac. pouzivam este sampon Ducray anaphase.. uvidime ale ten zihlavovy caj fakt pomaha, kazdym dnom potom pada menej a menej vlasov.. ja si idem prave nevarit.. tak trpezlivost..

sendy182
13. nov 2012

@kattka5 možeš bekompex.......magné 6 ...lipovitan........... sa opýtaj najlepšie v lekárni.............pretože ako bolo potrebné užívať v tehotenstve vitamíny tak i po pôrode alebo dlhodobom dojčení...............

kattka5
autor
13. nov 2012

@evelin325 a o ake homeopatika islo??? Ak mozes napis mi nazov 🙂

kattka5
autor
13. nov 2012

@siska07 no ja som sa dala ostrihat amyslela som ze to pomoze ale 9 mesiacov nic a dokonca este aj jesen malo slnka :( no hroza :(

evelin325
14. nov 2012

Baby mne pomohla Silicea 🙂

kvetinka211
14. nov 2012

@kattka5 mne tiez 4. mesiac po porode strasne padali, po case to ale same preslo (a to stale kojim) ... ak nemas nejaky iny zdravotny problem tak to prejde same, netreba kupovat drahe vodicky a tabletky.
Zasa ale ja som mala vzdy huste vlasy, v tehotestve mi este viac zhustly takze som sa az tak nebala toho padania, i ked bolo divne vidiet tolko vypadanych vlasov.

bambo308
Odpoveď bola odstránená
Zobraz