Vysoká hladina Testosterónu a nízky Progesterón

hviezdicka1903
28. nov 2018

Ahojte, máte niektorá s týmto skúsenosti? Od 15r. Nemám pravideľnú menštruáciu riešime to už 9r. So svojim gynekológom vyskúšali sme už asi všetky metódy momentálne mám za sebou 9mes. Liečbu s tbl. VREYA počas brania tabletiek menzes pravideľný po vysadení už ho zasa nemám, chceli by sme babatko a už som z toho na nervy antikoncepciu brať nechcem, keďže chcem otehotnieť.

aadenka
28. nov 2018

@hviezdicka1903 mozno by bolo potrebne ist od zaciatku, problem moze byt uplne iny, nad cim by clovek mozno kyvol rukou a ani sa nezamyslel... zvacsa su najjednoduchsie veci tie najtazsie... 😉
Odporucam pozriet diskusiu na temu O ALCHYMII ZENY ... vid odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=D-GJjFAc8Aw
merien259
28. nov 2018

@hviezdicka1903 ahoj mne v tomto dost pomohla endokrinologicka.... cyklus som mala aj 90 dnovy pri takom nebolo mozne otehotniet odkedy som ale sledovana na endo. Tak je to ok cyklus sa mi skratil na 28-33..... mam dve deticky 😊😉

hviezdicka1903
autor
28. nov 2018

@merien259 endokrinologicke vyšetrenie a vysledky mam mesiac stare a mam všetko v poriadku

merien259
28. nov 2018

@hviezdicka1903 jaaj tak potom neviem poradit ja som mala tiež vsetko ok ale lieky užívam uz 6 rokov... skús alchemilku