Vysoká horúčka u dospelého

matulinka5
7. aug 2012

prosím Vás ženy a všetci, čo ste tu o radu. Potrebuje niečo, čokolvek proti vysokej horúčke u dospelého človeka!!! tabletky nezaberajú. Prosím, čakám!

bodka13
7. aug 2012

@matulinka5 pokiaľ nemá zimnicu tak zábaľ alebo sprcha ...koľko má teplotu?

bodka13
7. aug 2012

aj tu sú nejaké rady http://lesk.cas.sk/clanok/92237/horucku-mozete-...
a hlavne prijímať veľa tekutín!

matulinka5
autor
7. aug 2012

baby ja som nešťastná, teplotu sú skoro 40. zábal nepomohol.ešte mu je horšie. počula som o zázvorovom čaji, hmmm...čo ešte vás napadá????
čo piť? môže nestea???

bodka13
7. aug 2012

@matulinka5 myslím,že to je jedno -hlavne piť
ako dlho má tu teplotu? koľko má rokov ?
hlavne sa ukľudni a nerob paniku ! to vám nepomôže ...zopakujte zábaľ/sprchu a premerajte teplotu ....nemiešajte "100 rád" dokopy ,nechajte zapôsobiť najskôr jednu -teplota neklesá prudko,ani by nemala !
prečítala si si tie rady v linku?

matulinka5
autor
7. aug 2012

hej to je pravda nechcem miešať milión rád potom ani nevieš ktorá zaberie. je to dospelý chlap, len mu chcem pomôcť...

bodka13
7. aug 2012

@matulinka5 však to je normálne,že mu chceš pomôcť.....nech zopakuje tie sprchy,ľahko sa oblečie,žiadne zakrývanie,niečo od teploty a veľa tekutín....ak by to naozaj neklesalo,treba ísť na pohotovosť 😉

matulinka5
autor
7. aug 2012

díky ale už vybral aj penicilín aj antibiotiká...nemocnica je posledné štádium. díky za rady bodečka. drž palec.

bodka13
7. aug 2012

@matulinka5 no dúfam,že do rána klesne tá horúčka...takže on už asi u lekára bol 😕 penicilín sú antibiotiká ,to bral dva rôzne druhy?

matulinka5
autor
7. aug 2012

hej, díky, idem teda na nejakú kúru. dobrou

sisaha
8. aug 2012

@matulinka5 no ja neviem, ale ak ma niekto vysoku horucku aj po vybrati atb, tak by som ziadne domace recepty nerobila, ale "slapala" na pohotovost..., hlavne ak sa mu stav zhorsuje.. 😕 Prave preto, aby ta nemocnica nebola to uplne posledne stadium...

pink_lady
8. aug 2012

@matulinka5 no snad je uz pan bud bez teploty alebo na pohotovosti...ak nezabrali antibiotika tak to moze byt nieco velmi vazne

matulinka5
autor
8. aug 2012

díky baby je to lepšie.