Výter z konečníka

eli263
12. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte chcela by som sa opýtať čakáma výter konečníka veľmi sa toho bojím lebo ma bolelo brucho a mala som hnačku aj dnes má 2 krát prehnalo dala som si čierne uhlie a chcem sa opýtať nevadí to pri výtere konečníka?

taktotedanie
12. nov 2023

Nas gastro opakovane vravi 3-4x hnacka za den je este norma

eli263
autor
12. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@taktotedanie a vadí to pri výtere že som si dala to uhlie?

taktotedanie
12. nov 2023

@eli263 tak uz ked si si dala uz to neries

eli263
autor
12. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@taktotedanie a vadilo by to?

egonsk
12. nov 2023

cierne uhlie na seba viaze toxiny a vychadzaju z tela von spolu zo stolicou. Takze podla toho co budu skumat bude aj vysledok.

eli263
autor
12. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@egonsk takže to vadí?

kitycat
12. nov 2023

A to kakas uz vyse ryzdna, ze na vyter musis?

taktotedanie
12. nov 2023

@eli263 Prinajhorsom si vyter zopakujes a do buducna sa poucis vydrzat a nepchat do seba hned cierne uhlie

eli263
autor
12. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@kitycat nie vyše týždňa 2-3 krát ale mám takú mákkú kašovitú nie šúľok ako má byť a také čudné pocity v bruchu