Zajtra ma čaká operácia slepého čreva

31. okt 2022

Zdravim vas
Zajtra ma caka operacia slepeho čreva ale uz 4den ma boli hrdlo amam aj suchy kasel mam ist na tu operaciu či nie nebude to vadit mate stim niekto skusenost dakujem

sissy27
31. okt 2022

Treba konzultovať s anesteziologom a ošetrujúcim lekárom. Za normálnych okolností to je problém, ale záleží, v akom stave je slepák.

palicka
31. okt 2022

Štvrtý deň? A keď si bola na predanesteziologickom, lekárovi zo nevadilo? Či pôjdeš až po nástupe do nemocnice? Podľa mna tá neuspia. Je to riziko.

autor
31. okt 2022

@palicka este so nebola az zajtra rano mam ist .
A ake riziko tam je prosim

bibina32
31. okt 2022

Normálne choď a anestéziológ rozhodne, či ťa budú operovať.

janinah
31. okt 2022

Aspoň z ohľadu na personál covid test urobeny?ak chcú operovať v štátny sviatok tak je to zrejme súrne a rozhodne sa zajtra na mieste.

palicka
31. okt 2022

Komplikácií. Uvidis sama, čo Ti povie anestéziológ. My sme mali odloženú operáciu dvakrát (ale je pravda, že sme mohli počkať týždeň, dva, neviem ako veľmi si akútna). Raz kvôli podobnému nachladnutiu a raz kvôli vyhodeným vyrážkam na predlaktí. Anestéziologička odmietla riskovať, že nevie odhadnúť, ako by organizmus zareagoval. Každopádne na to upozorní zajtra lekára, on rozhodne.

autor
1. nov 2022

@palicka dakujem za radu nakoniec som tam zavolala a presunula operaciu nebudem riskovat