Zavádzanie vaginálnych tabliet do pošvy

andromeda8
6. mar 2017

Ahojte, chcem sa spýtať skúsenejších báb.... ako hlboko sa majú zavádzať vaginálne tablety? Všade čítam len "čo najhlbšie" ale bojím sa, že si to vsuniem príliš hlboko, niekam kde to nepatrí... neviem, mám s tým nulové skúsenosti, preto sa radšej pýtam 🙂 ďakujem za odpovede 😉

pehavcek
6. mar 2017

neda sa to vsunut niekam kde to nepatri. takze sa uvolni a naozaj co najhlbsie. musi sa to akoby v tebe stratit. nesmies ju citit. inak sa ti vypudi von a je po liecbe

andromeda8
autor
6. mar 2017

@pehavcek takže to môžem zaviesť až pokade ma to pustí a všetko bude v poriadku?

sardinka336
6. mar 2017

@andromeda8 ved si pozri nejaky obrazok ako vyzera vagina z vnutra ...má svoj koniec a tým je krčok maternice, ten ta dalej nepusti. Takze čo najhlbšie znamená ze ked pocitiš ze sa dalej nedá tak si dostatočne hlboko.

moni244
6. mar 2017

@andromeda8 az tak hlboko, ako prssty dokazu ist 😉

pehavcek
6. mar 2017

@andromeda8 tak tak. vsetko bude v poriadku 😉

eririka
6. mar 2017

no tak moja, lahni si na chrbát, stiahni si nôžky , uvolni sa, nahmataj dieročku, a krásne si tam vieš vsunúť prostrednikom 😉

majaxy
7. mar 2017

@andromeda8 Ked som si tabletu zavádzala prvý krát v živote, požiadala som o pomoc manžela. Bola to sranda, no zároven aj poučné...Bola som tiež taká mimo z takýchto vecí, tak ťa chápem

misaatko
7. mar 2017

@majaxy presne aj mne prvy krat pomohol manzel ;)

xawa26
14. jún 2017

Ahojte mám problém s zvýšeným ph...už som to raz zažila ale bolo to pred 3 rokmi a už si na to nespomínam. Skrátka gyn.mi predpísala 6 tabliet Polygynax ktoré mám vaginálne uzivat. Strašne ma to boli pri vkladani dokonca až tak že plačem a ja znesiem veľa....strašne to štipendium a páli keď tu tabletku tam vsuvam a moc dlho to trvá lebo to nechce ísť a tá bolesť je veľká ....vždy to tisnem prstom prostredným ale nejde to tak hladko....myslíte že je to tou chorobou že to tak boli...lebo mnohé ženy s týmto problém nemajú....dokonca keď som bola pri gyn. A tá má vyšetrovala kliešťami a vagynalnym domom strašne ma to bolelo a ona to vedela....no nič mi na to nepovedala...len že mám zvýšené trochu ph...a tieto lieky mám užívať a s manželom nemám mať pohlavný styk az keď ich douzivam a potom mám uzivat gynoflir ale už môžem z mužom mať styk. Lenze čo keď tá bolesť neprejde...stalo sa mi dnes pri zavádzaní tej tabletky že som ju asi prepichla ako som ju tam tisla nasilu ....neviem či je to normálne ale asi nie....nakoniec som ju potisla tam kde treba ale s bolesťami a skoro prázdnu....lebo vytiekla ...včera sa mi stalo skoro to isté.....neviete mi poradiť náhodou alebo aspoň sa podeliť so svojimi skúsenosťami.dakujem

xawa26
14. jún 2017

Vagynalnym sonom nie domom 😁

andromeda8
autor
14. jún 2017

@xawa26 skús si "ju" najprv natrieť nejakým vaginálnym krémom, aby sa zlubrikovala, dôležitá je aj poloha, uvoľni poriadne svaly.