Zubný implantát - aká je približná cena?

kiki981
30. máj 2020

Ahojte, chcela by som sa spýtať tých, čo si dávali robiť zubný implantát, koľko Vás to stalo, a ako to celé prebiehalo. Prípadne či ste mali nejaké komplikácie

kofolala
30. máj 2020

@kiki981 jemine len to nie ,.kolkatku zub chces nahradiť ,alebo viac zubov?? Ach Tie implantáty 😳 musis mat nato dostatok kosti,hlavne sa o to treba starat viac ako o vlastne a hlavne nemusi sa ti ujať .Telo ti ho neprijme a peniaze skončia v koši

oslo1
30. máj 2020

Mam dva v puse
Cakam na coronu skoncenie.
U nas bola cena 1800 libier za jeden zub.

syslik81
30. máj 2020

@oslo1 predpokladam ze ju cena v zahranici nezaujima.. kedze zije na sk ;)

kofolala
30. máj 2020

@kiki981 cena sa pohybuje vsade inak ale tak 1000€+ za jeden

bavlnka92
30. máj 2020

4 za približne 3000e. vydržali 10 rokov 🤐

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saskia_98
30. máj 2020

@bavlnka92 vydrzali ? To sa ti dajak rozpadli alebo ako ?

lenka_xy
30. máj 2020

Neviem prečo toľko negatívnych reakcií, implantát je náhodou najlepšie možné riešenie, jediná náhrada, ktorá nahradí koreň zuba a tým aj udrží alveolárnu kosť, inak dôjde k resorpcii kosti. Ak je implantát správne indikovaný, zavedený a je použitý kvalitný biokompatibilný materiál, nemá ho prečo telo neprijať, niečo také sa deje veľmi zriedkavo. Cenovo sa implantáty pohybujú okolo 500 - 700€ + korunka 300 - 400€.
Treba si hlavne vybrať spoľahlivého a šikovného zubára, ak sú komplikácie, tak väčšinou za to môže zubár a nie samotný implantát.

pieksamaki
30. máj 2020

@evamarek77
32 000? To za kolko kusov?

kiki981
autor
30. máj 2020

Ďakujem kocky za reakcie, zostalo mi trošku blivno z tých súm 🤣 ale ide o 14tku, hneď za ocnym, takze je to vidieť v úsmeve.

kiki981
autor
30. máj 2020

@bavlnka92 čo znamená že vydržali 10 rokov? Potom sa s nimi stalo čo?

bavlnka92
30. máj 2020

@kiki981 nedrží ten cement pod nimi, uvoľňujú sa.
tiež musím našetriť na nové nech sa môžem kľudne najesť 🙊🙈

saskia_98
30. máj 2020

@kiki981 ja mam 2 stolicky dorabane, robili mi to v ke za 800€ jeden zub. Ja som spokojná. Áno, keby si necham vsetky zuby robit, tak mi treba cez 30 tisic. Ale tie peniaze nelutujem, konečne sa mozem smiat na cele usta.

miskooo1987
30. máj 2020

Asi 1350 v Bratislave. Päťka dole. Najprv navŕtali srob do kosti, to sa asi polroka hojilo, a potom to nadstavili a namontovali zub. Zatiaľ 5 rokov bezproblemov.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzudrnda
30. máj 2020

1000 Eur implantat. Duradent v BA. Mam ich 7 rokov. Bezbolestne, perfektny pristup. Doktor po zakroku este vecer volal ako sa mam. Ziadne modriny ako niektori maju a moj zubar vzdy povzdychne,ze klenoty oproti inym co vidava. Velka starostlivost nasledne, pravidelne dentalna hygiena a ano,alternativni medici to vnimaju ako cudzie teleso v tele drazdiace imunitny system.

stefi_k
31. máj 2020

Ja by som nemenila mam predny zub robeny už ho mam 20 rokov. Vedlajšie zuby mam zdrave a pri mostiku by sa musely zbrusovat čiže by sa poškodily. Nme ho robil dr. Tudik.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bavlnka92
31. máj 2020

@retatka moja bývalá zubárka ktorá je už vdakabohu na dôchodku 🤐

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bavlnka92
31. máj 2020

@retatka skôr to že už pravdepodobne ani nevedela čo robí.. teraz musím ako truba šetriť na nové a kým našetrím tú sumu si aj vyberiem nejakého normálneho..

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milovana36
29. aug 2020

@oslo1 to na čo tu píšete libry či sa chcete len pochváliť že ste v UK?

Cena Cca 800€

oslo1
29. aug 2020

@milovana36 nevedela som,ze Modry konik je urceny len pre prispievatelov na Slovensku. To sa zmenili pravidla, alebo ste len tak strasne nestastna, ze ste si potrebovali do niekoho kopnut? Kazdopadne vam prajem pekny den.

miskamilka
29. aug 2020

Moja mama bola zrovna v piatok v Madarsku si to dat urobit, tam to stoji cca 600€ za zub

milovana36
1. sep 2020

@oslo1 nie
som úplne v poriadku
žiadny strach, ste milá že sa tak staráte aj o druhých
apropooooo
skôr mi to prišlo tak, že ste sa chcela pochváliť, že ste za tou veľkou mlákou z ktorej sme sa vrátili pred 5 rokmi a ešte lepšie, že jeden zúbok stál 1800 pound :D
nevadí :D
možno nabudúce
---- ale dobrý poznatok..... - áno mamičky sme tu zo slovenska (samozrejme, tým nechcem povedať to, že tie čo sú v zahraničí tu nemajú čo hľadať)
- a ked nie, určite sa to hneď človek v príspevku dozvie😉

nexuska
1. sep 2020

@milovana36 🤦‍♀️

veronikaszabova
1. sep 2020

@milovana36 🤦‍♀️

zuzanagarelova
20. jan 2021

@kiki981 mam to za sebou včera 4 a 5 hore trhali mi tie zuby a hneď tam namontovali skrutky musím pochváliť doktora Saba z Shill kliniky lebo prístup cenová ponuka aj pohodlnosť všetko prebiehalo luxusné nakoľko mi nacenili 2800 za dva inplantaty tie najkvalitnejšie slactive čo sa výborne hoja, dva krát extrakciu komplikovanú nakoľko 5ku som nemala vytrhnutu ale zostal tam koreň od zubára a 4ka sa rozpadla v sobotu tak som v tejto dobe hľadala kto ma vezme a musím povedať, že som prišla v pondelok a hneď ošetrili a urobili cenu na utorok kedy bol zákrok najskôr 3D CT a potom extrakciu následne zavedenie inplantatov a šitie nič s toho som necítila čize zákrok bezbolestný ani neviete môžete oddychovať potom kontrolný rentgen a teraz som druhý deň a cítim sa dobre na cestu mi pribalili chladiaci vankúšik niake drogy od bolesti, hoci ja to neuzivan radšej nechám nech telo rýchlejšie zahojí ránu a antibiotika o týždeň výberu stehy a o 3 mesiace urobíme korunky. Bola som veľmi spokojná nakoľko mi tie zuby tam chýbajú a bude sa mi lepšie jesť aj usmievať. Momentálne sa to pekne hojí keďže sa starám vodičku co som dostala a jedávam zdravšie veľa zeleniny a probiotik.

stavangos
3. feb 2021

Na implantaty pozor!!! Ja som si presla vsetky kliniky, ktore odporucali na nete a potom som si jednu vybrala. Nemam ani peniaze, ani implantaty. Vsetky moje prispevky boli vymazane. Stalo ma to tri roky stresov, zapalene dasna, ale zubar sa tvaril, ze to uspesne dokonci. Este si aj tie skrutky za ktore som zaplatila, si nechal. Asi skoncili u ineho cloveka. Vobec to neodporucam a neverte tomu, co je na nete... Ak nemate svoju kost, o to vacsi pozor davajte. A pytajte pisomne zmluvy alebo nejake dohody, aby ste mohli peniaze vymahat spat. Su to podvodnici, ktorych nikto nekontroluje, a preto to zneuzivaju. Vydavaju roky akesi rukou pisane prijmove doklady, ceny uctuju ako chcu a tato ,,bananova republika,, to schvaluje.... Dajte si na to pozor a neverte, ze budete mat na konci krasne zuby....Clovek casto podlahne tomu, ze uveri, lebo nema na vyber. Casto ani nema chut klast otazky, lebo chce mat po tom. Pytajte sa, ziadajte pisomne zmluvy, dohody... Doktor, ktory to vie robit, s tym nebude mat problem. A este jedna skusenost, akurat tie kliniky, ktore odporucaju na nete, na tie extra pozor.