Aké hračky bavia vašich dvojročných chlapcov?

minnie55
13. apr 2011

Budem veľmi rada, ak mi napíšte, aké hračky najviac bavia vašich dvojročných synčekov. Potrebovala by som inšpiráciu. Za všetky odpvoede veľmi pekne ďakujem 🙂

jarunka111
13. apr 2011

@minnie55 tak u nás fičia traktory 😀 s nakladacou lyžicou samozrejme, aby mohol nakladať "žem", teda po našom zem. Tú mu urobím ja s papiera guličky a už aj maká 😉 S týmto sa dokáže krásne zahrať, radosť na neho pozerať 🙂 Potom sa hrá so štipcami, prekladá z kýblika do kýblika, varí, pripája k vláčiku vagóny, občas lopta. A teraz najaktuálnejšie má hovoriacu/hraciu knižku so zvieratkami, tak silno číta 😀 😀 😀 A ešte sa veľmi rád kúpe, možno mu aj žiabre a plutvy narastú 🙂 a vo vode má také penové autíčka a plávajúcu korytnačku 🙂

miika
13. apr 2011

Ahoj, my budeme mat v juni 2 roky a maleho bavi toto:
- odrazadlo - kupila som mu taku motorku, x krat za den si ju zoberie a vozi sa na nej
- knizky, knizky, knizky a najlepsie v kombinacii s rodicom, ktory si ich bude s nim listovat
- a rad sa hraje s autickami hotweels a lego vecickami ktore berie svoju starsiemu bratovi

ivett1
13. apr 2011

ahoj...nášho šuhajka veľmi bavilo plastové odrážadlo lena, autá (čím väčšie, tým lepšie), obrázkové knižky o zvieratkách, interaktívne-riekanky FP, vkladačky FP - hrniec, krokodíl, vkladačka kačka (hlavne, aby blikali a vydávali nejaké zvuky🙂, kocky (veľké obyčajné plastové) a penové aj drevené puzzle...teraz ho baví všetko, čo robí jeho staršia sestrička (aj keď varí v kuchynke...)...a hlavne, vždy chce to, čo má aj ona-aj keď je to bábika 😀 😅

annie13
13. apr 2011

aj u nas traktory, kombajny, drevena vlacikova draha s vlacikmi na magnety, odrazadlo na von, knizky s nakladnymi autami a nova najlacnejsia zabavka su katalogy s dracika a alltoysu pozera ich aj hodinu 😀

a urcite je dobra investicia do lega dupla mame traktor a farmu a s tym sa stale hra najma stavat domcek musi ocko denne

peepka
13. apr 2011

u nas knizky, auticka, tie ako sa to vola, manusky 😀 a vlastne hocico s cim sa da zahrat, lego, stavebnice..ale sam sa velmi nezahra, potrebuje k tomu partaka= mna oh a ano odrazadlo tiez ak je to co mhyslim? auto na ktore si sadne a posuva sa nohami? takto miluje na doma a na von ma trojkolku ale este na nej nevie je nova 😅

jezis ale co ma uplne najradsej??!!! nechapem ze som zabudla...kreslenie!!!!!!!!!!!

annaopialova
22. júl 2011

ahoj pre dvojrocne babo trebars aj lego kocky aby si cibril hlavku alebo tabula na kreslenie tam je aj pocitadlo nauci sa aj pocitat nieco na rozvoj myslenia

evabb35
22. júl 2011

Odrážadlo, na ktorom sú rôzne tlačidlá so zvukovými a svetelnými efektmi.... Zvukové knižky o zvieratkách....hračky so zvukovými a svetelnými efektmi.

melpomene
23. júl 2011

ahoj....nasho veeeeeelmi bavia bagre...bagrujeme vsetko co sa da, farebne odrazadlo ako motorka od leny, hrame sa na smetiarov, vyhra sa aj s miesackou, detsky klavir, vrtacka, lego, vlacik a najnovsie zerie furik...s tym chodime aj vonku, super vec je plastelina, knizky aj varenie v detskej kuchynke...no a na vonok zvykneme bravat i kriedy

martinex
23. júl 2011

u nas vedu auta a autodrahy,kreslenie, knizky, kocky. vonku odrzadlo,kociky. a este ked varim,vdy musi byt pri mne,vsetko mi vyberie a vari tiez,takze na narodky ideme kupovat kuchynku 😵

bobocka
23. júl 2011

misko bude mat 2 v septembri a jeho uplne najviac bavi kreslenie-pisanie.ale nie ze by on pisal,to my musime. a nie obrazky,ale musime pisat tesco,baumaxx,orange,axa,adidas,o2,lidl,billa,kia,skoda,peugeot,audi,nissan,misko.a on potom cita.ukazuje na dane slovo a vie ho uz krasne sam precitat.vonku musime chodit okolo aut a on cita znacky 😀 bavi ho hudba,ale nie detska.najradsej ma rihannu 😀 to si dokaze donekonecna spievat 😀 ma rad stavebnice.najprv mal clementoni , s tym sa dokaze stale zahrat, a este nieco na styl lega ma.miluje tescovy laptop,pusta si tam melodie,opakuje slova,hlasky,cislice.a najvacsia jeho zabavka su kabliky,cim ja ale moc nadsena nie som.proste si zoberie najvacsiu predlzovacku a vklada do nej nabijacky.nic nie je pod prudom samozrejme,no aj tak to nie je bohvie co.ma rad odrazatko motorku aj auticko,rad cita knihy-najradsej moj macko a to uz aj sam opakuje:sijem sijem pomalicky,kosielku i nohavicky...a jeho zabavkou je hladat nohy 😀 zoberie svoju deku,zakryje si nohy a krici-mamka kde mam nohy.nemam nohy,kde su nohy? a ja musim otvarat skrine a odkryvat vankuse a hladat jeho nohy 😀 😀 😀 na druhe narodeniny sme mu uz kupili darcek.pred casom mali v lidli taku velku drevenu tabulu,ktora je z jednej strany ako ta skolska a pise sa na nu kriedami a druha strana je biela tabula a pise sa na nu fixami .a ta biela strana je aj magneticka.som zvedava co drobec na to povie 🙂 inak vsade hladam dielnicku a nikde to neviem zohnat.maju len kuchynky a ja chcem praveze dielnicku nech zasrovbovava skrutky a trieska kladivkom.to je mi jasne,ze ho to bavit bude 😀 to chceme na vianoce.len to najst treba 😒