Krtko mánia

monika15
21. apr 2012

Ahojte baby, 🙂
chcela by som urobit malemu B-day party na temu Krtko... terazu nas fici, mame ho aj vankus aj rozpravku knihu vsetko....

chcela by som nejake postavicky.... nieco na tortu, vyzdoba , servitky...... balonik

kde by som mala hladat??? hladam uz cez net ale vsade len sami marcipan a to nechcem :(((

budem na sk len 2 tyzdne tak by som bola rada ak by mi niekto mohol poradit kde vsade mami st budem v Kosiciach...

DAKUJEM MOC !!!!!!!!!!!! dopredu 🙂

karolina25
14. jan 2013

Ahooooj 🙂 nahodou som nasla tvoj prispevok, mam taky isty problem,chcem urobit malemu oslavu na temu krtko,teraz len krtko ide u nas v telke. nemozem,ale nikde nic zohnat.na nete na moje prekvapenie tiez nic nieje alebo mozno len zle hladam ☹ chcem ta poprosit ak mas nejaku stranku, kde by sa dalo nieco objednat, porad mi ak sa da. strasne moooooooc dakujem

majloo
13. mar 2013

aj ja zhanam a nic... 😒

tigra440
4. mar 2014

este stale nieje žiadna vyzdoba natemu krtko ? tento rok by som aj ja chcela toto urobit ale nic som nenasla tiez

zuzka8961
12. sep 2014

Stale nic???ja by som potrebovala☹

eviq
11. jan 2015

@monika15
@zuzka8961
@tigra440
@majloo
@karolina25 ahojte, podarilo sa niekomu zohnať výzdobu na tému Krtko? Stále nemôžem nič nájsť.....

tigra440
11. jan 2015

@eviq ano v panta rei som zohnala nieco o krtkovi taku ako knizku z papiera boli tam ozdoby na slamky na girlandu a pod.....

eviq
11. jan 2015

@tigra440 ďakujem, a nájdem to v tej tvorivej časti, ci medzi knihami? Ma to nejaký názov?

majloo
12. jan 2015

@eviq vtedy sa mi nepodarilo, tak som robila na tortu postavicky a teraz som uz nezhanala, tak neviem, ale mam pocitm ze je toho viac uz v obchodoch ako vtedy