Odrážadlo Xbike z Lídla

veronka
26. mar 2012

Už máme aj my doma toto odrážadlo, je úplne super, malému sa veľmi páči, vozí sa sám, vôbec nikto ho nesmie držať, a keď spadne, tak zase rýchlo vstane a ide ďalej.
Maminy, ktoré váhate, či ho kúpiť alebo nie, alebo ak potrebujete v niečom poradiť, alebo zmerať, tak kľudne sem píšte, rada pomôžem a myslím, že aj iné maminy, ktoré ho majú, tak sem tiež rady prispejú svojimi skúsenosťami. Príjemné jazdenie bez úrazov 😉

silvuskaa
26. mar 2012

@veronka este ho maju? Ja som myslela ze to bola len tyzdnova akcia.

veronka
autor
26. mar 2012

@silvuskaa tu v PB ho mali mať asi 2 týždne dozadu, ale im neprišli, až teraz a preto asi aj dali akciu, lebo malo stáť 49,99 € a stojí 39,99 €

tyfny
26. mar 2012

taka cena mala byt vsade.PB je co?

lussy666
26. mar 2012

@veronka ja som teraz pozerala letaky a nikde to tam nevidim...ani v slovenskom, ani vceskom lidli...mam lidl dost daleko,myslis, ze ho este maju?🙂

tyfny
26. mar 2012

no u nas bol muz v meste lebo tiez mame lidl daleko a uz v troch co bol ho nemali

exupery
26. mar 2012

Ja som ho bola obzerat este ked ho mali v zime,len sa mi nepacilo,ze ma plne plastove kolesa...inak plne zrovnatelny s First bikom... 🙂

ivetka5
26. mar 2012

Ahojte, aj my jazdíme o 106, u nás ho priniesol ešte Ježiško za 50 eur 😉 Teraz čo bol v akcii, tak za 40 eur, ale neva.
@tyfny PB-Považská Bystrica 😉

majuska85
26. mar 2012

@veronka je vhodné aj na výšku dieťaťa 98cm??? malý má 3roky a bicykel nechce ☹

@exupery tie plastove kolesá sa nepozdávaju ani mne ☹

exupery
26. mar 2012

@majuska85 ved prave,preto uz coskoro k nam dorazi First bike...nic vhodnejsie som nenasla...

tyfny
26. mar 2012

no kamos ho kupil drobcovi mala som ho v ruke a je fakt super.zhaname ho ale v ke je to asi na dracku

tyfny
26. mar 2012

no kamos ho kupil drobcovi mala som ho v ruke a je fakt super.zhaname ho ale v ke je to asi na dracku

zuzin78
26. mar 2012

ahoj , my nemame odrazadlo z lidla, ale mame firstbike a sme s nim spokojny, uz ho mame rok. a vela kilometrov ma na nom dcerka najazdenych 😀 😉

tyfny
26. mar 2012

no je to v podstate to iste akurat na xbike z lidl je ovela lepsia cena

veronka
autor
26. mar 2012

@tyfny PB je Považská Bystrica

sisaha
26. mar 2012

@tyfny cena je mozno lepsia, ale ak ma naozaj plastove kolesa, tak ja osobne by som to urcite nekupila.

veronka
autor
26. mar 2012

@lussy666 v letáku ho mali asi pred 2 týždňami, ale u nás v lidli ich vtedy nemali, prišli až teraz, u nas mali este 3 modre a 3 zelene

veronka
autor
26. mar 2012

@majuska85 určite je vhodný, na krabici je písané od 80 cm, od 2 rokov
nafukovacie kolesa som nechcela, kedze moj maly beha po vseliakych terenoch, tak som uprednostnovala plastové

exupery
26. mar 2012

@veronka a nebolo by prave preto vhodne nefukovacie kolesa,koli lepsiemu odpruzeniu?

anjelikbambulka
26. mar 2012

ahojte, aj my ho máme, malá na ňom behá... som veeeeľmi spokojná s touto kúpou 😉 😉 😉 😉

veronka
autor
26. mar 2012

@exupery možno, motorku, čo mal tá tiež nebola odpružená a ked si pomyslim, ze by sme kazdu chvilu mali lepit dusu na kolesach, tak pre nas je vyhodnejsie plastové

veronka
autor
26. mar 2012

@anjelikbambulka vadia ti plastové kolesá? mne vôbec, ale baby tu pisu, ze radsej nafukovacie, ale ked si zoberem ze dam za firstbike 119 €...to je pre mna vela, za tie peniaze moze mat napr. oblecenie, botasky

exupery
26. mar 2012

@veronka no koli tym defektom,to hej,..chapem...ale zese aj s klasickym bicyklom behas kade tade a tiez nemas kazdy den defekt...Ved ale je na kazdom,co mu vyhovuje,ja som tiez chcela silou mocou tento bike z Lidlu,ale no neviem,mna osobne odradzuju prave tie plne plastove kolesa...

veronka
autor
26. mar 2012

@exupery a nafukovacie kolesa su predsa tazsie, a len kvoli nafukovacim kolesam dat za odrazadlo o 80 € viac, no neviem, kazdeho vec, co uprednostnuje

veronka
autor
26. mar 2012

@exupery ja mam take kolesa na kociku a ani po roku pouzivania nie su skoro vobec zodrate 😉

exupery
26. mar 2012

@veronka ja sa nehadam,nie su tazsie,..jasne,ze je to kazdeho osobna vec,tiez som praveze chcela toto lidlovske,ale zase prislo mi zbytocne kupovat odrazadlo s platovami kolieskami,ked take ma motorkove..cisto len konstatujem,..len som pisala,ze ako si vravela,ze chodi po vselijakych terenoch...koli odpruzeniu su podla mna lepsie nafukovacie kolesa,tak ako pri kociku,terenne kociky sa vzdy robia s nafukovacimi kolami koli odpruzeniu...

sisaha
26. mar 2012

@veronka first bike dopadol v testoch velmi dobre, gumene kolesa su kvoli bezpecnosti lepsie ako plastove, takisto vaha bicykla je podstatna, aby dieta dokazalo bike v pohode vytlacit do kopca, alebo preniest, nadvihnút...a pod. Samozrejme, kazdy kupuje podla svojich moznosti. 😉

lussy666
26. mar 2012

@veronka dakujem🙂

veronka
autor
26. mar 2012

@exupery ale to nie su plastove kolesa ako na motorke, oni su gumenne, ako sa robia na kocikoch, asi sme sa zle pochopili, tie na motorke su z umelej hmoty a hrkocu ale tieto su tichucke :D

veronka
autor
26. mar 2012

@sisaha firstbike ma nafukovacie kolesa, ale ma aj model s gumennymi kolesami

veronka
autor
26. mar 2012

@lussy666 koľko má malá, keď ho chceš kúpiť?