Pingu tučniak

ootaznik
17. jan 2012

maminy, aj vy ficite na Pingu? juj, ja doma nic ine nepocuvam od mojej 2r zabky len "pinda" 😀 a uz to chytilo aj mna 🙂 teraz to zacalo chodit na Jim Jam a inak len na youtube - neviete nahodou, ci sa neda zohnat dvd, kniha, plysaky, hracky a pod. s touto tematikou?

veronch
25. máj 2012

@mmona5 Internetový predaj Dráčik.... nám sa podarilo ich kúpiť priamo v kamennom obchode Dráčik.... tu je link http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

martinka1981
18. sep 2012

Ahojte baby,
nemate niektora na predaj Dvd Pingu??
my sme stratili asi na dovolenke DVD ešte k tomu požičane ☹

lesulik
21. sep 2012

ahoj u nas sme vsetci nainfikovany pingom zhanam internetovu stranku kde by som ho mojmu 3/rocnemu simonkovi kupila poradi mi niekto 🙂 dik

lesulik
21. sep 2012

ahoj u nas sme vsetci nainfikovany pingom zhanam internetovu stranku kde by som ho mojmu 3/rocnemu simonkovi kupila poradi mi niekto 🙂 dik

martinka1981
26. sep 2012

@lesulik ja ho tiež neviem nikde zohnať ☹

wampyra
19. nov 2012

ahoj na mimibazare ho maju, aj ja som ho tam kupila pre dcerku na vianoce 🙂

lenkasut
16. dec 2012

@stelca mohla by som sa opytat kde ste zohnali plysaka barnyho?dakujem

stelca
16. dec 2012

@lenkasut ahoj na internete ale aka to bola stranka to už neviem.... ☹

lenkasut
16. dec 2012

@stelca dik neviem ho zohnat☹

fliperka
16. dec 2012

ahojte Pingaci 🙂
tak nasa zavislost trva uz vyse 2 roky a stale je to najoblubenejsia rozpravka, DVD som zohnala cez mimibazar od jednej pani ktora ich objednava priamo z UK, je to trojbalenie a vyslo nejakych 17€, .... myslela som ze to bude len nejake chvilkove obdobie, ale je to laaaska 🙂

aninka30
18. dec 2012

@fliperka ktora pani das mi ID?

fliperka
19. dec 2012

@aninka30 prave som pozerala a uz ich neponuka ☹ .... skoda, lebo som chcela tiez objednat dalsiu seriu ☹((

nella1
12. jan 2013

prosim kde by sa dali kupit take male postavicky na hranie Pingu???keby tam bola aj sestricka...nedavno som videla na youtube ze je taky otvaraci iglu domcek a tam su pingaci..ak viete kde sa dat vsetko kupit pingu sem s tym.plysakov Pingu mame kopec takze plysaky nie....dakujem 😉

kejtty
14. jan 2013

Ahojte ja zhanam tiez nieco od pingu. Nie plysaka ale nejaky set na jedenie. Tanierik poharik misku atd. neviete mi poradit?

mkozova
5. feb 2013

Ahojte kde kúpim dvd pingu?

mkozova
7. feb 2013

Ďakujem už som kúpila!!

silvuskaa
8. mar 2013

@mkozova kde prosim ta si kupila dvd?

mkozova
12. mar 2013

Na nete,ked mi nikto neporadil našla som si sama.

varticek
1. apr 2013

Chcela by som cez e-bay objednať takéhoto cca 25cm Pingu.
http://www.ebay.com/itm/SALE-10-Pingu-Pinga-wea...
Cena je vcelku prijateľná, ale poštovné už menej, predajca mi napísal, že je to takmer 12 libier. Jedného Pingu sa mi teda objednávať neoplatí, ale keby nás bolo viac, aspoň 5, už by sa to dalo. Ak by niekto chcel, napíšte mi do správy.

luci1208
15. sep 2014

ahojte, my sme zohnali plyšového barney-ho v detskom bazáriku.. naposledy som ho videla na bazoš-i. My máme cca 30cm, je krásny, malá je veľmi spokojná a Barney spreva po anglicky.... veľa šťastia v hľadaní...