Poradíte niečo podobné ako Spievankovo?

zuzkaremiaska
22. feb 2012

Mamičky,moja 18 mesačná dcéra miluje Spievanko 1,2.Pozeráme to denne x-krát. No pravdupovediac,rada by som počula už iné, 😉 Preto sa chcem opýtať,či nepoznáte niečo podobné. Čiže niečo také,kde sa aj rozpráva aj spieva.Ďakujem za rady a nápady. 😲

benkovamartina
22. feb 2012

U nás rovnako a tiež som zvedavé čo ešte existuje, lebo už u nás nič iné nejde.
Alebo prosím Zahrajka a Spievanku nech čím skor pracujú na 3 časti !!! 🙂

katrinka8
22. feb 2012

No, myslim, ze tu viaceri maju ten isty "problem" 😀 Aj ja som zvedava, ci existuje nieco podobne. Alebo sup - sup, napisat mail Spievanke a Zahrajkovi 😉 My sme uz v stadiu, ze pozerame aj Spievankovo - film o filme (ten "bonus" na DVD-ku) 😉

habibi78
22. feb 2012

http://www.supershop.sk/shop_item.php?id=926447...
na tomto fici moja dcera, ju Spievankovo nechytilo... 😉

janka_pn
22. feb 2012

ja viem, ze v cechach robi podobne veci DADA PATRASOVA, ale neviem presne nazov. moja segranka je v prahe a jej maly na tom dlho fical. skuste googlit... 😉

lolko_lenka
22. feb 2012

niečo ako Zlatá brána? 🙂 Ja mám doma CD Zlatej brány (ale len pesničky) a už sme ho na chvíľu museli odložiť, a to má malá len 5 mesiacov :D

vefi89
22. feb 2012

bambuľka! 😉

petkave
22. feb 2012

Môjho malého by som musela prilepiť lepidlom na stoličku, aby pri tom sedel. Ale on neobsedí pri ničom, čo ide v telke 😲 Inak, sa čudujem, čo je to za mánia to Spievankovo, keď to toľko detí žerie a to moje statočne ignoruje... Pesničky od Podhradskej máme, ale ani ich moc nepúšťam, tiež to malého nebaví. Skôr ho zaujme pesnička, ktorú mu zahrá ocko na gitare alebo klavíri. Alebo si ju sám zabubnuje na bicích 😵

lucila83
22. feb 2012

U nas leti najviac Bambulka, jej vsetky casti, dalej Teletubbies a este take ceske detske pesnicky s tancom, vola sa to Cvicenie s Misou 🙂 .

beru30
22. feb 2012

U nas tiez islo Spievankovo milionkrat - ak nebude mat Maria Podhradska hlas, tak kludne mozem zastupit 🙂 🙂 Ale suhlasim s Bambulkou, momentalne ide od rana do vecera a hlavne si z nej berie priklad a vyuzivame to pri vychove.

mirka907
22. feb 2012

od bambulky sme presli cez thomasa a spievankovo az ku Masa a medved...skvela ruska rozpravka...uz sa snazi aj po rusky spievat 😀 😀 😀 ...

daniella_vivien
22. feb 2012

barney and friend v ceskom jazyku cez youtube, alebo masa a medved

jana17
23. feb 2012

podobne Spievankovu to nie je, ale drobcov to celkom zaujima:
Pocoyo, Bebe Lilly, Jakarta, Gummibar, Teletubbies, Neberte nam princeznu, Krtecek, Mickeyho klubik...

nice202
23. feb 2012

timmy time, peppa pig je super, masa i medved, vcielka maja, cerveny trakturek, the gigglebellies je vynikajuci...su to anglicke pesnicky. krasne nakreslene....

montinka
23. feb 2012

Tak u nas bambulka,pipi dlha pancucha a hudobne cvicenie s Misou. je to podobne ako spievankovo.

euphoria
23. feb 2012

dcere sa dlho pacili tieto krasne anglicke pesnicky z webu, skuste pozriet,
http://boowakwala.uptoten.com/kids/boowakwala-h...

fedanka
23. feb 2012

my sme dnes pozerali STV2 a práve dávali "zlatú bránu". a celkom to moju bavilo... je to o zvieratkách... pesničkách, ďeťoch... no mne to veľmi pripomínalo spievankovo... (tie detičky oblečené v kostýmoch zvieratiek spolu s pesničkami... predchodcovia dnešného spievankova 😉 )

ducci
23. feb 2012

u nas letia tie videjka zo znakovania 🙂)).. uplne je na tom zavisla...musim zacat zhanat nieco nove, napr. to spievankovo 🙂

kvata
24. feb 2012

nám sa páči CD od Fragile-deťom, sú to pesničky o zvieratkách a príbehy, ktoré rozpráva Z.Studenková

tanija133
21. aug 2012

objavila som novy zazrak po Spievankove..... je to ceske... a moj krpec na tom fici od rana do vecera... Cviceni s Misou...ma 5 dielov..a je fantasticka..... 😉

taawewe
21. aug 2012

nebude to asi to co pozadujes,no dufam,ze niekomu pomoze pri inspiracii, na slovensku v slovencine je to dost biedny vber:/
myslim ked porovnam napr.to baby einstein...take som v slvoencine zatial nic nenasla...
pocoyo u nas sa zahladel do toho v spanielcine, tutitu tam sa nehovori len rozoznava co je co, traktor tom hrvatski, baby signs, nursery rhymes -kreslene krasne,baby einstein - to je vlemi pekne na pozeranie i spoznavanie,len nie v slovencine:/,

https://www.youtube.com/watch?v=690kcV5ZajM

toto je prekrasne a po pravej liste mas omnoho viac na vyber....
len ako inak-nic v slovencine...tak snad mate aspon inspiraciu inak pripajam link na jedno video,malemu sa to strasne paci:D

https://www.youtube.com/watch?v=pV68iq6nIlQ
axenka
10. sep 2012

Ak by vam nevadila anglictina, je tu Hi 5. Ja zijem v Australii a deti tu Hi 5 miluju.. Maju chytlave pesnicky a su veeeelmi farebni.. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=S9AEWEk8qYA
inka04
10. sep 2012
abbie
10. sep 2012

uz nakrucaju Spievankovo 3 😀

lion123
19. sep 2012

cvičíme s míšou..je to niečo podobné, len v češtine...

moon1979
19. sep 2012

jaaaaaaaaaj u nás to už išlo tolkokrat, že keď počujem "la-la" alebo"fidliky - tidliky" tak mám husiu kožu 😀 už by som privítala trojku alebo niečo iné, lebo mi fakt šibne z toho 🙂

mataatata
9. nov 2012

Odporucam nove dvd fiha tralala. Super pesnicky a fakt kvalitne natocene.

matka7865
11. nov 2012

ahojte my sme natom rovnako ked nie spievankovo tak masa a medved alebo mickeyho klubik uz sa tesim na nove spievankovo z trojky uz tancujeme ja som zabka stiahla som jej aj ine rozpravky no tieto maju najvacsi uspech boze kde su casy ked bolo v stv od kuka do kuka skoda ze to neviem nikde najst 😢 myslim si ze to by ju este bavilo a najnovsie pozeravame na ct 2 kouzelna skolka a po nej su este rozpravky 🙂 skoda ze aj na stv nejde nieco take pre deti

jarouska
21. mar 2013

dievcence este lepsie dvd je fiha tralala ktora ho nemate nie ste in

stazika
28. máj 2013

našej malej /4ročnej/sa páči aj dvd Laci Strike-hudobno tanečná zábavka

lienka418
24. jan 2014

fíha tralala 2 🙂