Veselé hračky pre 1,5 ročné dieťa

mima1423
11. júl 2014

Ahojte mamičky, potrebovala by som poradiť s výberom hračiek pre 1 a pol ročné dieťa. Najlepšie niečo hudobné a veselé. Ďakujem 🙂

lalinko2010
11. júl 2014

@mima1423 ahoj, zobrať drobca do obchodu s hračkami a nech si vyberie. ja to tak robím....

barunka
11. júl 2014

môj má tiež rok a pol a teda hudobné hračky má doma od výmyslu sveta a vôbec ho nenadchýňajú... Po poslednej návšteve hračkárstva sme si priniesli lopatu a hrable 😀
Skús sa zamerať na to, čo dieťatko baví, čo ho zaujíma, ako trávi väčšinu dňa - a podľa toho vyber. Môjho strašne baví maľovanie a kreslenie, rád majstruje s tatkovým náradím, tak sme mu kúpili vlastné, veľa chodíme na pieskovisko, takže má aj náčinie tohto druhu. A strašne ho bavia spoločenské hry jeho staršej sestry 😀 😀

ichbinich
11. júl 2014

Xylofon? take "hrkalky" ako sa pouzivaju v latinskej amerike? Cinely? Miniklavir?
A najma: tvoje nervy, na ne sa urcite dobre brnka 😉 😀

marosko256
11. júl 2014

Ahoj, skús sa pozrieť do eshopu oblecsvojebabo.sk . My sme u nich nakúpili kopu hračiek a sme s nimi spokojní, či už ide o cenu alebo kvalitu. Každému sa páči niečo iné a oni tam toho majú veľa.

mona3si
11. júl 2014

Ak chceš nejaké dobré hudobné hračky, tak ja odporúčam Bam Bam. Nájdeš tam veľa pekných modelov a za dobrú cenu. Pred časom som kúpila hudobný vláčik so zvieratkami a sme s ním spokojný.

moni244
11. júl 2014

mojej najoblubenejsie hracky au hrackarsky mobilz knizky a vytahovanie a skusanie topanok

mima1423
autor
14. júl 2014

Ďakujem, cez víkend sme boli pozrieť hračky Bam Bam a vybrali sme vláčik so zvieratkami. Pekná hračka 🙂