Podvozek Inglesina Quad XT

aidelina
8. led 2018

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenost s podvozkem Quad XT? Jedná se mi hlavně o snadné skládání a průjezdnost terénem. Je aspoň trochu houpací?
Bohužel jsem ho ještě neměla možnost vidět osobně. Uvažovala jsem původně o Ergo Bike kvůli houpání a průjezdnosti terénem, ale podvozek se mi jinak moc nelíbí. Díky.

barchen
8. led 2018

Ja mam ergo bike a trilogy. U sportaku jsem se rozhodovala medzi quad a trilogy. Quad mi prisel tezsi, mene skladny a houpaci rozhodne neni. Vzala jsem trilogy jelikoz jsem potrebovala neco skladneho. Ale do terenu to taky neni. Urcite si je vyzkousejte na prodejne, inglesina je hodne specificka.

barchen
8. led 2018

A quad XT je trochu houpaci ale me se nelibill, proto jsem sla do ergo bike.

aidelina
autor
8. led 2018

@barchen Díky, budeme muset asi vyzkoušet. Jsem už z toho trochu zoufalá, žádný kočár se mi nelíbí. Resp. musím se rozhodovat hlavně prakticky, protože se budeme pohybovat převážně na malém městě u Prahy a chci, aby kočár houpal, zvládal dlažební kostky, lesní cesty atd...., ale zároveň to nebyla velká obluda, kterou nesložím do auta, protože do Prahy budeme jezdit taky.

barchen
8. led 2018

@aidelina Houpaci podvozky jsou obludy snad vsechny. Pokud mate velke auto, date to tam. My mame jeste male a ergo bike jsme tam dali pouze u nakupu. Jenze ja vedela, ze s tim podvozkem budu chodit pouze pesky. Pak jsme poridili ten trilogy, protoze je kompatibilni s hlubokou korbou i sportakem. Kdyz tak se podivejte na vsechny podvozky, u teto znacky lze kombinovat vetsina korbicek i podvozku vzajemne. Akorat ta investice je vyssi...

aidelina
autor
8. led 2018

@barchen Díky. Ergo bike jsem si zkoušela, pro naše potřeby je praktický, ale nelíbí se mi vizuálně teda ani trochu 😕 Ještě varianta koupit nějakou např. Sofii s Ergo bike z druhé ruky na ten první půlrok a pak sporťák dle vlastních představ na později. Myslím, že ta pevná kola by se sporťákem asi nebyla úplně to ono... a prý má Inglesina sporťáky malé.

plksv
8. led 2018

@aidelina myslím, že volba sofia z druhé ruky je dobrá. Udělala jsem to přesně tak - koupila použitou Sofii, za tu samou cenu ji prodala a pořídila si nový sporťák babyjogger. Taky jsem z vesnice a kočár pořád skládala do auta. Je sice objemnější, ale lehoučký. Jednou jsem vlezla sestřin Mutsy a málem jsem padla, když jsem ho měla zvednout do auta.

aidelina
autor
8. led 2018

@plksv Dík, asi to tak udělám. Mutsy jsem měla u prvního, vizuálně se mi dodnes líbí (4Rider), ale ani trochu nehoupal a horší terén nezvládal. Teď se musím rozhodnout hlavně racionálně, aby byl kočár praktický do našich podmínek.

lucikka
5. kvě 2018

Ja mela inglesinu quad podvozek a trilogy boudu a sportak. Taky bydlim na vesnici, po 2 mesicich jsem z bazaru dokupovala podvozek ergobike. Hodne jsem resila dyzajn kocaru, ale pak v realu jsem byla za nic moc krasny ergobike rada, protoze jel hladce, neklepal a houpal. Quad podvozek jsem mela na nakupy a pak az na sportak, tam jsem ho vyuzila hodne.

aidelina
autor
5. kvě 2018

@lucikka Nakonec jsem to vymyslela tak, že jsem koupila novou Sofii s Ergo bike - hlubokou korbu s podvozkem + k tomu byl i stojan na korbu. Až z korby malá vyroste, celý kočár prodám a koupím sporťák, asi TFK. Vzhledem k našim potřebám (terén, dlažební kostky, ježdění po městě moc ne), asi rozumné rozhodnutí.