Kočárek Inglesina Quad, co na něj říkáte?

lucinka58
25. led 2015

Holky co říkáte na tento kočárek http://www.inglesina.cz/kolekce/kolekce-2015/sy... Právě stal mým novým favoritem 🙂 A nemáte ho náhodou někdo abyste mi řekl jaký je jak na asfaltu tak jak se ovládá i v terénu? Díky moc všem za odpovědi. Lucka

anna159
25. led 2015

Ahoj Luci, zkusenost nemam, ale taky nad nim premyslim,moc se mi libi..no uvidime,jestli nekdo neco napise 🙂

lucinka58
autor
27. led 2015

Holky, žádná z Vás nemá zkušenosti? Já vím - je to model 2014, ale někdo ho snad doma už má 🙂

lucinka58
autor
17. únor 2015

Holky otevírám znova tuhle diskuzi. Chci se zeptat - nepořídila si nějaká maminka tento kočárek? Zajímalo by mě jak je velká korbička vevnitř 🙂

hanka16
18. únor 2015

Ahoj, také se mi tento kočárek moc líbí a zajímaly by mě zkušenosti 🙂

magda_s89
16. srp 2015

ahoj holky..přemýšlím nad kočárkem Quad..máte nějaké zkušenosti? jak je to s údržbou látky na korbě?děkuji 🙂

muflon
20. srp 2015

Ahoj, tak já mám Quad podvozek..ale vršek od trilogy..přišlo nám to lepší. Je to více uzavřené.

sdina
17. bře 2016

Já ho mám právě objednaný pro druhé dítko a nemůžu se ho dočkat. Zatím jsem ho jen zkoušela na prodejně, ale byl prostě úžasný! A to skládání! Velká korbička a kvalita od Inglesiny .... Věřím, že mě nezklame.

Tak sem pak hodím recenzi pro další maminky.

sdina
17. bře 2016
muflon
17. bře 2016

Jo,to skladani je super....a taky kdyz je slozeny, tak zabere docela malo mista.Nicmene do terenu to uplne neni,ale na snehu v meste to slo. Jo a je docela lehky,ted ho taham do schodu nekdy s desetikilovym ditetem a jde to.

bb_s
17. bře 2016

Mam kolekci 2014, rozhodne bych radsi ted tu novejsi 😉 na naseho cvrcka stacila korba s fusakem do vanoc, narozeny v kvetnu. Pak, hlavne pro me, bylo pohodlnejsi pouzivat sportak. Ale vesel by se jeste chvili. Ovsem vaham, jestli neni lepsi podvozek... Preci jen je tam u brzdy dost namahany vahou ditete, zatacenim a tak. Dalsi vec jsou predni kolecka. Jak se tam neco zamota, jde to blbe ven. Lepsi je, kdyz jsou jako zadni vyndavaci. A reklame neverit 😉 v terenu se ditko ve sportaku pekne natrasa, ostatne na kocicich hlavach taky. Docela pak z toho boli ruce, jezdit hodku dve po meste, dlazdeni, nejlepsi je zamkovka a asfalt 😀 a jestli chcete hodne cestovat autem, rozmyslete si skladani sportaku. Me bylo lito ho pokazde, v kazdem pocasi, odkladat na zem nez slozime podvozek do kufru.
Prat se to da dobre. V ruce boudu, v pracce na rucni prani zbytek. Jak sedacka, tak korba. Da se celkem slusne rozebrat i slozit po vyprani.
Takze na jednu stranu bomba kocar, super skladani a chci ho znova 😀 na druhou je praktictejsi mit skladaci kocar i se sportakem a mit sanci zkontrolovat vsechna kolecka.
A prezil i lesni cestu, koreny a tak, ale davala jsem majzla, abych nekde nenechala kolecko :')

sdina
18. bře 2016

A to máte jakou verzi prosím? S nafukovacími zadními kolečky - Quad Bike? Já chci právě ty. Jinak mají ještě verzi Quad XT a ta má obě kola nafukovací, včetně předních, ale nejsou otáčecí. Já jsem byla na otočná zvyklá a chtěla je. Máte pravdu že odkládat nástavbu na zem je asi nic moc, ale pro větší dítko na cesty mám příruční golfáč po dceři, takže tohle určitě řešit nebudu. A korbička je veliká, viděla jsem ji na prodejně. Je úplně stejná jako mají klasické Inglesiny s houpacími podvozky. Tak možná opravdu za 2 roky udělali nějaké změny....

Děkuji za vaše zkušenosti, ono asi člověk vždycky najde nějakou mouchu.... Já měla Teutonii Mistral S a ta byla teda super. Jenom mě nevyhovovalo to skládání - zabíral i složený opravdu hodně místa. A korbička byla úplně malinká, neměla polohovací záda, a na spinkání pro větší dítě úplně nepoužitelná ...

bb_s
19. bře 2016

Ja nafukovaci nemam. Popravde, na kazdem se neco najde. A myslim ze kdyz jsem kupovala ja, tak snad ani nafukovaci nebyly :')
Quad XT by asi byly na teren nej nej, ale asi bych s tim jezdit nechtela 🙂 ale Quad bike bych zkusila. Kazdopadne se ty predni kolecka neprijemne sprajcujou v mokrem snehu, kdyz protahuji a chcete prejit pres silnici. To je lepsi si to projet po zadnich a nafukovaci na to budou super

sdina
23. bře 2016

Ano, ta verze XT je už taková nešikovná, měla jsem možnost jezdit s ní na prodejně a to teda ne. To jsou mnohem lepší ty klasické houpací podvozky. Nicméně jsem si všimla, že sporťák má hrozně krátkou podporu nožiček. Většímu dítěti budou ty nožky prostě viset a to se mi úplně přestalo líbit ☹ Ale mají to asi všechny sportovní nástavby od Inglesiny a jsem teď fakt na vážkách jestli kvůli tomu do něj jít ... Byla jste se sportovní nástavbou spokojená, nebo jste přešla na jiný kočár?

bb_s
23. bře 2016

Porad v nem jezdime 🙂 malemu budou v kvetnu 2 roky, ted ma 90 cm a stale se vejde, stale ma nozicky zvednute a presahuje max o boticky. Kdyz si lehne a srovnam ho, ma pohodlicko. A to vozime na podlozce z pametove peny, ta je nejmin o 3 cisla zmenseni sedaku a za zadicka, takze bych se toho nebala

sdina
23. bře 2016

Tak už jsem klidnější... Moc díky za všechny postřehy a zkušenosti. 😉

menicks
14. čer 2016

Tak za mě nedoporučuji, podvozek Quad je pěkný ale má mechanickou vadu, kdy když máte smůlu a trefíte špatný kus praskne vám podvozek. Je to stejná vada i u XT. Reklamace se neuzná. Stalo se to již hodně lidem. Podívejte se třeba na FB Inglesiny, Fan stránky, Heureku atd. bohužel to nikdo moc neřeší a radši zaplatí opravu což znamená výměnu podvozku za nový kus - většinou novější. Případně pak prodává podvozek někdy celou kombinaci, takže není problém koupit rok nebo pul roku starou kombinaci s podvozkem Quad s "novým" nebo jen trochu ježděným podvozkem po reklamaci.

sdina
15. čer 2016

Jejda, tak snad se mi to nestane. Jezdim 2 mesice a jsem zatim moc spokojena... Mozna uchyceni tasky na rukojet mohlo byt udelane lepe, bojim se ze se ty latkove popruhy, za ktere se to zavesuje, brzy vysoupaji...

menicks
15. čer 2016

Také jsme byli spokojeni než to prasklo. ☹ Kočárek je perfektní jen tato mechanická vada je docela velký problém. Snad máte dobrý kus, případně kdyby jste reklamovala napište mi. Tašky se nebojte ta drží dobře tedy pokud máte tu stejnou máme podobné uchycení jako je na fotce tedy v jiné barvě. https://mkczimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/c1927...

swizz
30. zář 2016

Chtěla bych se zeptat, kdo máte tento kočárek, houpe alespoň trochu? Také o něm uvažuji.

menicks
30. zář 2016

Houpe ale maličko a houpat by se s ním nemělo dle výrobce. Jinak odpružená jsou jak přední tak zadní kola. Ty přední trochu více.

lucikka
31. pro 2016

@menicks ahoj, tak ja musim s lutostou napisat, ze sa mi pred tyzdnom quad bike podvozok uplne rovnako zlomil! Mozem sa spytat ako sa to reklamacne v tvojom pripade vyriesilo? Som z toho dost nestastna, dcerka v kociku denne spala, zlomil sa dokonc ked v nom spinkala - este ze sa jej nic nestalo. Daco take som teda ale v zivote nevidela, aby sa kociar zlomil.. a to po kratkej dobe - intenzivne som ho uzivala iba 8 mesiacov.

menicks
22. led 2017

No neuznali to ale opravili, když se nám to stalo podruhé chtěli to zaplatit. Tak jsme to začali řešit přímo s Itálii řekli že nám to opraví zadarmo a v telefonu uznali že by tam mohli být problém, ale reklamaci vyřídili jako neuznanou. A pry by to měla být nová tyč která se určitě nezlomí... Naštěstí ted už chodíme takže do kočárku jde minimálně... Kočárek zatím máme.

lucikka
23. led 2017

Dakujem. Hmm, tak to je smutne, ze sa tyc zlomila 2x. Takze oni tu tyc vymenili? ci Vam dali novy podvozok? Moc si neviem predstavit ako by to menili. No uvidim ako sa k tomu Inglesina v CR postavi. Ak s tym budu robit problemy, tiez sa obratim priamo na Italii, nastastie Italsky sa dohovorim bez problemov. Zaujimave je, ze sa neviem dopatrat absolutne k ziadnym informaciam k problemom s podvozkami. Jedine co som nasla je tato diskusia. Ja uz som totiz podvozok v reklamacii mala, ale to bolo kvoli pokazenej aretacii kolecka. Tiez mi to neuznali, ale opravili. Peniaze za to nechceli.

katerinabalik
6. bře 2017

@menicks
Hezky den, dneska nam u kocarku praskl podvozek uplne na stejnem miste jako vam? Prosim jak jste resila reklamaci? Mam strach, ze nam to neuznaji. Zvlast kdyz pozaduji, ze musi udelat reklamaci kram, ve kterem jsem kocarek koupila.

menicks
6. bře 2017

@lucikka
Poprvé jsme dostali nový podvozek (kola nám nechali) a podruhé jen tyč vyměnit to lze to není asi takovy problém. Řešili jsem to taky s Italii a ty nás potom odkázali znovu na Čr a nakonec to nechtěli zaplatit ale zase neuznali ale to už jsem na to neměl nervy a neřešil. Pokud jste nic nemohla najít je to tím že to lidi bohužel tak neřeší a byl to relativně novy vyrobek. Jinak je toho docela dost
viz.:
https://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/in...
případně fun klub inglesina na FB, officiální FB stránky Inglesiny atd.
@katerinabalik
Ja už bych to řešil tak že toto je standartní výrobní chyba a chtěl jiny podvozek. Pokud nevyhoví pohrozil bych jim D-testem nebo medializací. Myslím že už nás je docela dost co se jim to stalo. Po kolika měsících se Vám to stalo?

katerinabalik
6. bře 2017

@menicks
Po osmi mesicich. A jezdila jsem vazne 90% casu po meste.
Jestli mi nedaji novy podvozek tak budu zla. Myslim, ze za ty penize by to melo neco vydrzet.
Myslite, ze ma cenu hned zitra volat na tu opravnu? Nebo pockat co reknou?

lucikka
12. bře 2017

@katerinabalik mne to prasklo na presne tom istom mieste. Inak zaujimave je ze aj mne praskol po 8 mesiacoch!
Teraz som v stadiu riesenia reklamacie. V ktorom obchode ste kociar kupovala?

lucikka
12. bře 2017

@menicks inak vyjadrenie distributora preco neuznal reklamaciu je skutocne tristne.

michaelakonvicna
2. kvě 2017

Ahoj holky, prosím, jak reagoval distributor na závady? Máme také Quad v bílé barvě, již jednou jsme reklamovali šílené vrzání podvozku - samozřejmě neuznáno, prý je to zcela normální... Servis provedl seřízení. Nyní jsme vezli do servisu znovu, to už jsem se za vrzání i na rovné dlažbě v nákupním centru styděla. Na seřízení čekáme již 3 týdny a očekávám, že opět uznáno nebude. Díky moc za vaše reakce.

michaelakonvicna
8. kvě 2017

@lucikka Ahoj, prosím, mohla bys mi poslat to vyjádření distributora? Díky.