Ako sa ovláda trojkolesový kočík?

nathuska
21. jan 2014

ahojte, paci sa mi trojkolesovy kocik ale neviem ci sa mi bude dobre ovladat ked kolieska nebudu zafixovane.ake mate skusenosti s trojkolkami?dakujem za odpovede 🙂

fuska
21. jan 2014

@nathuska So sportovymi kocikmi podla mna problem nie je. Ja mam Jane Slalom Pro a som maximalne spokojna. Mne sa 3-kolka ovlada lepsie ako 4-kolka. Osobne by som si ale nekupila predne koleso zdvojene (ako napr. Casualplay S4) a urcite by som si nekupila trojkolkovy golfac (napr. 3-kolesovy Britax B-Agile).

jul11
21. jan 2014

@nathuska ja mam Bebe Confort Hightrek a ma tu vyhodu,ze fixovanie koliesok je priamo na rucke,nemusis obchadzat kocik a fixovat.len prepnes packu na rucke. je lahulibky,da sa ovladat jednou rokou. samozrejme,vanicka je mensia ako na vsetkych terajsich modernych kocikoch.mala som aj velky 4kolesovy kocik s nafukovacimi neotacavymi kolieskami a tam sa mi drobec mestil do 8mesiacov

lalinko2010
21. jan 2014

@nathuska ahoj, ja som mala trojkombináciu - trojkolka NURSE a super, nemenila by som, ja som nemala problém. akurát len keď bol sneh, lebo to potrebuješ dobre veľké kolesá a nie umelé.
ale nejlepšie je ísť do predajne a vyskúšať.
keby som mala kupovať nový tak len trojkolku, nedám dopustiť.

lusinda1989
21. jan 2014

@nathuska ahoj ja som ho mala cam cortina a siel prec... Bol podedeny takze... Nikdy viac trojkolesovy zle z obrunika zle na obruvnik v snehu som skoro malu niekolkokrat vykotila. Za mna urcite nie.

nathuska
autor
21. jan 2014

@fuska prave ten britax agile by som chcela, nie je dobry?

fuska
21. jan 2014

@nathuska Britax B-Agile je dobry, ale nie 3-kolka. Je to lahky kocik a vtedy je lepsia 4-kolka. Ved maju aj 4-kolkove Britaxy...