Akú značku golfáča pre dieťa od 1 roka?

erika439
27. mar 2013

Poraďte, lebo modelov je neúrekom a predsa osobná skúsenosť je vždy najlepšia.

szdan
27. mar 2013

ja som pred týždňom kúpila v kike v akcii golgáčik za nejakých 68 eur, majú ho aj na stránke - veľmi dobre sa ovláda, má stojan na fľašu, nákupný košík, dá sa sklopiť takmer do ľahu a je dosť ľahký. Ja ho mám v petrolejovej ale majú ho aj v ružovofialovej.
Ja som chcela dačo najmä na výlety vlakom a ńa leto do mesta a tento mi vyhovuje. ale nánožník ku nemu neni, keď h potrebuješ aj na zimné obdobie.

zuuzika
27. mar 2013

jednoznacne chicco multiway 😉

zuuzka
27. mar 2013

@erika439 My ideme kupovat Inglesinu trip

voskovaeva
27. mar 2013

chcela som si kupit peg perego aj sa mi velmi pacil no nakoniec som sa nechala prehovorit od muza na espiro active bola som spokojna az do vcera ☹ nez mi po ceste sa odlomilo koliesko preto velmi banujem ze som si neybrala PP ma sklopnu striesku coz je super aj ked je vietor a aj ked svieti slnko je priestrany lehce udrzavatelny da sa prat v pracke lahko skladatelny 🙂

biancaneve
27. mar 2013

@erika439 ahoj, ja som bola nadmieru spokojná s TFK buggster...

erika439
autor
2. apr 2013

@voskovaeva ja mam espiro gtx hlboky aj teraz používam športový, nemôžem sa sťažovať ale zopár nedostatkov som postupom času našla, takže espiro nechcem

erika439
autor
2. apr 2013

@zuuzka troška drahý pre moju peňaženku ☹

erika439
autor
2. apr 2013

@biancaneve za tie peniaze čo stojí sa ani nečudujem 🙂

erika439
autor
2. apr 2013

ja mám hornú hranicu do 100 €, nechcem investovať veľa, pretože kočiar už dlho používať nebudeme

biancaneve
2. apr 2013

@erika439 ja som ho predávala za 100 Eur vo veľmi dobrom stave 😎 ( rok používaný)