Aký je kočík Dorjan Danny Sport Twin?

slavko01
4. máj 2014

mate nieskto skusenost s dorjan danny sport twin

mirreckall
4. máj 2014

my mame dorjan danny sport, ale klasicky pre jedno dieta a som maxim. spokojna 🙂 ak mame vacsie auto a mate kam davat naklikavacie casti tak odporucam 🙂 my sme potom zvolili sportovy Hauck Roadstar Duo, bo mame male auto a iba rocny rozdiel medzi detickami 🙂

slavko01
autor
4. máj 2014

dakujem ja rozmyslam nad tym dorjanom len sa neviem rozhodnut lebo najradsej by som videl ich na zivo a si ich aj vyskusal len okolo nas v ziadnom ochode nemaju dvojickove kociky tak budem nieco vymysliet ale aj tak dakujem

mirreckall
28. máj 2014

@slavko01 no ani my sme nevideli dvojickovske nikde...tak sme zhanali info na nete a pytala som sa odtialto jednej maminy, co ho predavala pouzivany ako s nim bola spokojna a preco ho teda predava...a na zaklade tychto info sme to riskli a objednali cez net ale z predajne odkial mame aj ten klasicky a dobre skusenosti s nimi 🙂

slavko01
autor
28. máj 2014

@mirreckall dakujem takze spokojnost ja este neviem mame este cas 3 mesiace tak uvidim mozno pojdem aj do mocenka pozret na nich tam maju viac a vyskusame ktory bude dobry

lencika
31. máj 2014

ja som mala tiez tuto znacku kocika a keby som mala durhe dieta kupujem ho znovu velmi som bola spokojna, dobra cena a bol pohodlny pre babo odporucam