Aký športový kočík je najlepší na zimu?

bridgetjonesova
31. okt 2013

Ahojte poradte mi sportovy kocik na zimu pre 1 rocne dieta. Jednak uz zacina chodit ale chcela by som aby bol viac kryty pred zimou. Ja mam quinny buzz ale zda sa mi malo teply taky je v nom maly otvoreny...podla mna je to skor sportak na leto. Poradte. Dakujem

m_ij_ka
31. okt 2013

@bridgetjonesova ahoj, ja mám zopa fusion, je to kočík vhodný aj na leto aj na zimu. K nemu bol aj zimný fusak (slnečník, nánožník, pláštenka), ktorý je dosť hrubý. Kočík je vhodný od 6mesiacov do troch rokov. Je trojpolohovateľný. Pozri si ho na youtube a usúdiš sama či vyhovuje tvojim potrebám. Ja osobne som s ním maximálne spokojná.

bridgetjonesova
autor
31. okt 2013

Baby a co jane?

adkasmolka
2. nov 2013

@bridgetjonesova ja mam jane slalom pro 2009. MEGA SPOKOJNOST V KAZDOM TERENE A ZA KAZDEHO POCASIA. 🙂

vulka
2. nov 2013

@bridgetjonesova ja používam jane powertrack(cca 2006). perfektný, ľahký, dobre ovládateľný, ale na zimu sa mi zdá lepší Graco trekko. Je taký masívnejší a má vačšiu striešku.

something
2. nov 2013

Ja mam jane slalom reverse ale este som ho nepouzila v snehu, min. zimu som mala peg perego gt3 a velka spokojnost. Velky, dobre ovladatelny, podla mna uplne super na zimu

bridgetjonesova
autor
2. nov 2013

A co teutonia? Nepoznate. Neviem ci su vacsie nez napr. jane. Myslim aj sirku...potrebujem do neho vtesnat maleho aj fusak a fakt neviem co je lepsie 😉

turcanoval
4. nov 2013

@something prosim a dá sa peg perego gt3 otočiť šporťák aj v protismere jazdy? to by bolo super keby sa dal. odpíšte prosím

something
4. nov 2013

@turcanoval Nie neda sa.Ja som kvoli tomu kupovala jane reverse a vobec som to nevyuzila.Ak mas starsie dieta,tak bude chciet vidiet pred seba

turcanoval
5. nov 2013

@something Ja com ešte len tehotná 20-týždeň. Tak ale asi to bude cam cotrina x3

monyccka
5. nov 2013

@bridgetjonesova ja mam jane nomad 2008 a je teda megapriestranny..dvojrocak s fusakkm ma plno miesta na sirku aj dlzku. Rocna sa v nom uplne straca s fusakom...