Bazár kočíkov - odkúpenie kočíka

natalia_lowi
7. feb 2021

Ahojte
Existuje niekde bazár kočíkov kde kočíky aj odkupuju? Či mam moc bujnu fantáziu? :D
Zišlo by sa mi to
ĎAKUJEM ZA INFO

suzitok
7. feb 2021

Ahoj, ja sa pridam k tvojmu prispevku, tiez mam kocik a rada by som sa ho zbavila 🙂

olivia1425
7. feb 2021

@natalia_lowi videla som ze sa.predavaju na bazosi, tu na konovi a na FB je vela stranok bazariky pre mamicky, deticky atd asi tak by som skusila 🙂
A este markplace na FB

jvasenka
7. feb 2021

Na fb je nejaká pani kt aj s mužom odkupuje kočíky -aj v horšom stave..na fb je ako bubinko bazar kocikov (ja som predavala im, dokonca si ponho prisli do ke)

jullietka
7. feb 2021

@natalia_lowi na fb bazar kocikov Nitra a babybazar Levice

natalia_lowi
autor
7. feb 2021

@olivia1425 to uz som skúšala, nikto nič a nemôžem toľko čakať, mam dva kočíky v izbe a už potrebujeme miesto na novy nabytok...no cele zle 🙂

natalia_lowi
autor
7. feb 2021

@jullietka vraj nevykupuju stokke mi napísali...podla foto kočíkov vykupuju len také lacné značky do 200 €

olivia1425
7. feb 2021

@natalia_lowi chapem no len to si musi najst majitelku najlepsie aj pojde niekto po tej kontretnej znacke 🙂 neviem ti inak poradit len skusat stale obnovovat inzeraty 😉

jullietka
8. feb 2021

@natalia_lowi aha tak to som nevedela. Skoda

jarinka33
8. feb 2021

neviem ci priamo odkupuju. oni ked tak avaju na vyber ze bud im ho predas, no tam je cena mensia, ako keby si im ho dala len tak do ponuky. no ved nie je problem teraz predat kociar napriklad cez fb markplace

sima42
8. feb 2021

Ahojte, môžem sa opýtať Babybazar Levice majú aj nové kočíky ci iba pouzivane? Lebo som videla ze písali ze sú tam aj úplne nové