Bebetto Luca verzus Navington Cadet 2013

reni1512
24. mar 2013

Ahojteeee maminy 🙂 Pomozte mi vyriesit dilemu :D z kocikov. Dotaz bol favorit Navington, uz aj Bebetto Luca sa nam zapacil. Mate tieto kociky? Viete mi napisat pre a proti??? Dakujem, velmi pekne za kazdu radu!

janapalko
21. apr 2013

ahoj,,ja ma navington cadet,,som nad mirov spokojna,,je nadherny a prakticky,,je super,,mame sportovy bez vanicky,,a nema chybu 🙂

bubka22
9. máj 2013

@janapalko ahoj,kocik na nete vyzera super,. Ake mas s nim skusenosti? Je to mestsky kocik,ci zvlada aj teren? Ake ma odpruzenie? dakujem

janapalko
9. máj 2013

je odpruzeny je super,zvlada teren,,,,je prakticky,,,sikovny,,a malicky mi len v nom chce spinkat 🙂 ....tie peniazky stoja zato,,,,,,,,,,odporucam

jarka17
9. jún 2013

ahoj @janapalko....prosím ťa dá sa tento kočík dať do úplného ľahu,lebo väčšinou píšu,že ma 3 polohy,ale nikde som sa nedočítala,či do úplného ľahu.....ďakujem za odpoveď 🙂

jarka17
10. jún 2013

ahoj @janapalko. Prosím ťa dá sa tento kočík dať do úplného ľahu,lebo väčšinou píšu,že ma 3 polohy,ale nikde som sa nedočítala,či do úplného ľahu.....ďakujem za odpoveď

lucynka44
24. aug 2013

@janapalko ahooj prosim ta kde si kocik kupovalaa? abo nevies kde ho majuu na pozretiee?

janapalko
24. aug 2013

v kosiciach v MADERNE HO MAJU LEN TAM HO MAJU V KE.....POTOM MA HO AJ INTERNETOVA PREDAJNA http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/sporto...

janapalko
24. aug 2013

@jarka17 AHOJ NEDA SA DAT DO UPLNEHO LAHU,ALE TO VOBEC NEVADI,,,,,,,,MA TO TRI POLOHY,,,,,ZVYKNE SI BABATKO NA TU POLOHU