Caretero Sonata - skúsenosti s kočíkom

mon2407
28. sep 2014

Ahojte, má nikto skúsenosti s týmto kočíkom?Výhody aj nevýhody by ma potešili, ďakujem

omajevaskida
21. jan 2015

@mon2407 Aj ja zháňam dajaké info k tomu kočíku ale nikto mi nenapísal tak tiež neviem či ho kúpiť a či nie ale vyzerá super 🙂

fucica
16. mar 2015

Baby kúpili ste nakoniec ten kocik? Ak áno aký je?ďakujem 🙂

eliaska23
30. apr 2015

Ahojte, mne dnes prisiel a je famozny, najlepsi sportak, aky sme kedy mali. Som z meho nadsena.

fucica
1. máj 2015

Aj my ho už máme doma, modrý a zatiaľ som veľmi spokojná, len košík by mohol byť trošku väčší 🙂

inmi
27. máj 2015

@eliaska23
@fucica Ahojte,silno premyslam nad tymto spotrakom,velmi sa mi paci a aj recenzie nan nie su zle.Uz ho nejaku chvilku pouzivate,tak by som chcela vedet ci sa fakt oplati,ci je ozaj za tu cenu taky dobry.🙂

eliaska23
27. máj 2015

@inmi za mna na 100%, jedine co mi trosku prekaza, ze kusok hrka, ale zas mi tu mame take rozbite a polepene chodniky, ze tu by hrkal kazdy kocar.

inmi
27. máj 2015

@eliaska23 Dakujem,myslim si ze tie sportove kociky maju kazdy nieco.Aj drahsie maju svoje muchy.Strasne sa mi paci a myslim,ze za tu cenu vyzera dobre.A ako som uz pred tym pisala,aj recenzie ma slusne,este raz dik 🙂

fucica
27. máj 2015

@inmi aj za mňa super 🙂 som spokojná a mne jediné čo by mohol mať ešte väčší košík, ale to je úplná banalita 😀 za tú cenu je fakt dobrý.

inmi
27. máj 2015

@fucica Dakujem

minibabygirls
11. aug 2015

@eliaska23 dobry den aka je to farba je krasny

eliaska23
11. aug 2015

@minibabygirls je to bezova, uplne jemnunka 😉

minibabygirls
11. aug 2015

@eliaska23 dnes som si ho objednala ale sedu dufam ze nebudem sklamana 😁

eliaska23
11. aug 2015

@minibabygirls urcite nie, videla som aj ten ruzovy aj ten ciernozeleny a su vsetky krasne 🙂

minibabygirls
11. aug 2015

@eliaska23 dakujem ☺

minibabygirls
12. aug 2015

Este ked vas mozem poprosit rozmery kocika😉

mon2407
autor
24. aug 2015

Ahojte, mrzi ma, ze som tuto temu zalozila a nejako som sa jej dalej nevenovala, my mame tento kocik tiez doma a ma mierne nevyhody, ktore som si neuvedomila pri jeho kupe :( napr. pride mi strasne nemotorny, maly nakupny kosik, neuplny sed a je velmi hlboky, cize madlo mi pride strasne vysoko...ale je uplne super do dazda...my ho mame v modro-ciernej kombinacii

minibabygirls
24. aug 2015

No kocik mam tyzden a sa mi zda ze zadne koleso ide mimo neviem co mam robit

ivulka1980
17. nov 2015

ahojte kočky, prosím vás, tie ktoré použíate kočík už dlhšie, napíste mprosím aký je...tiež nad ním uvažujem.....a ked je aj hlbsí sed, ako písala mon2407 to je dobre, nie?? a madlo sa môze dať dole, nie? dakujem vám všetkým za odpovede 🙂 a koliesko, ako písala minibabygirls - to je asi náhoda...nie?

skoupilka1
2. dec 2015

ahojte kočky, veľmi sa mi páči tento kočík, hlavne to, že má spojenú rukoväť, pretože mám golfky Musca Monza, sú výborné, no asi mi viac vyhovuje tá spojená rúčka. Hlavne by som chcela počuť vaše názory na tento kočík- kvalitu, manipuláciu, mám dcéru, bude mať v januári 2 roky, že či sa mi to vlastne oplatí špekulovať...Ešte, či ste ho niektorá používali do zimy.. ďakujem za príspevky

fucica
3. dec 2015

Ahoj,tak my ho mame od maja cize neviem ako sa s nim pojde v snehu,ale ja som s nim spokojna ma velky priestor na sedenie,a celkom dobre sa s nim manipuluje,ale uz ho pouzivame malo. Ma svoje nevyhody a to kosik maly, nejde do uplneho lahu a mne este velmi vadi ze plastenka na dazd nie je dobre domyslena. Zalezi od toho ako casto pouzivate kocik.

skoupilka1
4. dec 2015

@fucica ďakujem za postrehy, tiež ho budem používať menej, na nejaké dlhé prechádzky už nechodím, a keď ideme von, tak väčšinou pešo. No veľmi sa mi páči, že je dosť pevný aspoň podľa fotiek a má spojenú rúčku. Má takmer 2 ročnú dcéru a je to teda mohutná babizna...

fucica
4. dec 2015

Tak priestor na sedenie je velky,ale na spanie jej bude maly,takze odporucam len na sedenie 🙂

skoupilka1
4. dec 2015

@fucica dakujem. Spat v kociku nepotrebuje, uz je dost velka, a vsetko ju budi. Takze najlepsie sa jej spi aj tak doma v posteli. Dakujem za rady, velmi mi to pomohlo.

simonko2301
14. dec 2015

Dobry vecer,mam otazku k tomuto kociku,mate niekto ruzovy?Lebo na nete pisu farbu fialovu,ja by som radsej ruzovy kupila...dakujem

violetbutterfly
3. feb 2016

Ahojte. Rozmyslam nad kupou tohto kocika ale este stale mam pochybnosti nad jeho kvalitou. Prosim vas ake mate skusenosti s tymto kocikom po nejakej dobe pouzivania? Nehrkoce pripadne nevybledla vam farba na strieske? Dakujem pekne

skoupilka1
3. feb 2016

@violetbutterfly ahoj, ja mam tento kocik zatial len par tyzdnov a aj to len na obcasne vozenie, bo mala uz ma 2 roky a radsej ide peso alebo na odrazatku. No podla mna je pohodlny, priestranny pre dieta a mne teda velmi vyhovuje ten nizky sed, a ta strieska, ze sa da skoro az k madlu a je tam dalsie okienko, aby si na dietatko videla ma teda dostala. Vlastne ho pouzivam do auta ako prenosne golfky. Nie je vhodny na dlhe prechadzky po nerovnom terene. Som z dediny a ako velky sportak som mala concord wanderer a to bol teda iny level. Ako golfky uplne odporucam sonatu-velky nakupny kosik, kocik mozes riafit jednou rukou, dietatko sedi velmi pohodlne. Ja som spokojna, no pouzivam ho uz le obcas, zatial nehrka☺

violetbutterfly
3. feb 2016

@skoupilka1 dakujem pekne. Ja mam tiez teraz concord a ten aj budem pouzivat len chcem nieco lahsie ked vybehneme uz von na jar a drobec bude zvacsa chodit tak nech mam nieco po ruke a tiez na nakupy autom a pod.

skoupilka1
4. feb 2016

@violetbutterfly no tak v tom pripade uplne odporucam😉

violetbutterfly
4. feb 2016

@skoupilka1 a este by som sa chcela spytat aku mate farbu?. Mne sa paci sedy a ciernozeleny len sa bojim ci sa nebude ten bleducky spinit, v aute, od noziciek a tak.

skoupilka1
4. feb 2016

Ja mam taku bledunko bezovu, myslim,ze je to presne ten, ktory je odfoteny vysssie.a nespini sa od koleciek, no ale, ja ho casto nepouzivam☺