Concord neo

onestar
2. jan 2012

Mamicky mate niektora skusenosti s kociarom concord neo 2011?

strihalka
5. jan 2012

No ja tedy zkusenosti nemam, ale budu mit starou kolekci 2010 s novou vaickou, jen me by zajimalo, ze jake autosedacky se daji concord neo nakliknout, myslim tim vajicka autosedacky, ci jen concord nebo aj jine znacky?

suzanne77
11. jan 2012

Ahojte kocky, viete mi poradit ci si mam kupit Concord neo alebo Concord fusion..neviem sa rozhodnut 🙂

strihalka
11. jan 2012

@suzanne77 no mo cti neporadim, em se concord neo vic libi, fusion mi prijde taky velky sportak, taky obycejny, nicim nezajimavy,ale nestudovala jsem ho doprodbna....chtela jsme maxi cosi mura 4, ale nelibila se mi tam ta rucka v predu tak vyhral concord

suzanne77
12. jan 2012

Dakujem strihalka, nakoniec sme sa rozhodli pre neo. Manzelovi sa tiez paci, tak uvidime aky bude, zatial som pocula na neho same pozitiva. 🙂

strihalka
13. jan 2012

@suzanne77 aj ja mam neo :-d

asimon
21. jan 2012

Maximalna spokojnost z mojej strany 😉

strihalka
21. jan 2012

uz ho aj my mame doma, mame teda starsi kolekci jeste s brzdou dole....koupeno cez ebay z anglicka za hubicku 🙂 🙂
v prvni chvili jsem byla ale v soku, ze vanicka aj sportak se tak nejak houpaji..no dnes jsem byla v obchodech a houpaji se aj nove, tak jsem v klidu...
@asimon

onestar
autor
28. jan 2012

@suzanne77 uz mame doma neo..je super

onestar
autor
28. jan 2012

ten concord neo je podla mna mercedes medzi kociarmi..uzasny

home1
28. jan 2012

@strihalka ahoj,aj ja mam neo a je to vynikajuuuuci kvalitny kočík 😉 a neo sa hupe,to sa neboj že či sa ma 😉 hupe sa preto že ked naraziš na nerovnosť alebo zideš z obrubnika-tak to z dieťatom tak nezatrase ale ho "pohupe" 😉 to je tak schvalne robene 😉 my už používame šporťak a som velmi rada že sme z manželom vybrali neo 😵 je to dosť zaujmavy a neokukany kočík 😉 vanička je veeelka-použivali sme do 7 a pol mesiaca,zmestila by sa aj dlhšie ale mam zvedavčeka ktoremu sa vo vaničke už nechcelo byť 😅 hlavne ked od 7mich mesiacov sa mi v postielke stavala na nôžky a pridržanim sa posuvala kolom dokola...teraz ma 9mesiacov a robí krôčik-dva sama a potom padne na zadok,inak sa presuva držanim jednej ruky o nabytok...takže aj preto to vozenie vo vaničke nebolo dlhšie,aj ked by sa tam zmestila aj dlhšie 😉 teraz ma 8 800 gramov a 72cm..

strihalka
28. jan 2012

@home1 tak to ste aprilovcatka nie?ci tak nejak okolo...my mame termin april, tak planujem do podzimu hluboku a na zimu se presunout do sportaku......, tak snad nam to vyjde....tim ze ho mame z druhe ruky tak ta konstrukce uz neni tak pevna jako v obchode, ale verim ze manzelik se na to koukne popripadne nejaky jeho kolega, co bude koukat na nefunkcni brzdu na levem kolesu...a a kocik se trochu utahne..jinak sjem spokojena vesele si jezdim po byte 😀

suzanne77
29. jan 2012

@onestar nakoniec ma manzel prehovoril na fusion, kedze casto chodievame na chatu, bal sa ci to neo zvladne 😕 , ale aj s nim som velmi spokojna 🙂

home1
29. jan 2012

@strihalka ano aprilovčiatko mame doma 😵 😵 😉 Mne konštrukcia nevrzga ani nič podobne a to teda neu davam poriadne zabrať po polnych cestach a podobne 😅 ale stačí zaaretovať predne kolieska a ide super aj po hrboloch 😉 My mame brzdu už hore-to je ta novšia verzia a je to riadne pohodlne len tak si preklikavať brzdu rukou 😀 😅 mala som golfač kde bola brzda dole a to bol riaaadny nezvyk-stale som brzdu hladala hore 😅

alica2011
26. feb 2012

Mate niekto vanicku 2011? Mne sa zda strasne mala,merali sme ju a vnutri ma iba 26 cm na sirku. Dokedy sa tam baby zmesti ?

strihalka
26. feb 2012

@alica2011 vanicka 2011 je rozhodne vetsi nez ta nova ted...pokud se teda spravne chapem, urcite bych nebkouila vanicku z nove kolekce..

denimi
28. feb 2012

@alica2011 teraz som ju merala, ma 30cm na sirku, ja som mala maleho v maji preto som tak kocik kupovala aby nemal velku vanicku kedze na zimu uz bol v sportiaku a on sa v tej vani vozil len tri mes. Lebo sa mu tam nejak nepacilo, potom bol uz v sportiaku. Ten ma taku redukciu zmensovaciu ako byva aj v autosedackach pre male babo 🙂

alica2011
29. feb 2012

No premeravala som znova aj ja,2011 ma 30 cm,2012 len 26. Tym vyrobcom uplne sibe asi. 2012 je fakt malinka ☹

drobcek24
1. mar 2012

mam na predaj concord neo nechcete niektoooo ????? 😀

cherryblossomgirl
16. mar 2012

dievcata, nemate niekto na predaj concord neo slider? (stupienok pre starsieho surodenca ku kociku)

babuli
4. apr 2012

@drobcek24 cena a foto?

drobcek24
4. apr 2012

@babuli daaaavno predany :( skoda ze si sa neozvala skor.....prajem uspesne ukoncenie tehu a zdrave babatko 😉

manila421
16. máj 2012

@drobcek24 aka by bola cena? ja zhanam v podstate len tu sedacku ja mam fusion a chcela by som neo na to nakliknut

drobcek24
16. máj 2012

@manila421 ak si precitas koment vyssie neo som uz davno predala 😀

manila421
16. máj 2012

@drobcek24 aha prepac som si nevsimla.

drobcek24
16. máj 2012

@manila421 v pohode nic sa nedeje, treba pozerat aj bazarik inzeraty 😉

nez
29. máj 2012

Baby , je ten neo v pohode aj v zime s tymi mensimi kolieskami ? lebo velmi ho zvazujem, len sa bojim, ze ako sa s nim bude v zime jazdit, ak by napadol nejaky sneh v BA 😀 a este by ma zauijimalo, ci sa nanoznik na sportaku velmi nezosmykava z kocika....a ci sa lahko sklada do auta..dakujeeeeem

onestar
autor
5. jún 2012

do auta sa sklada lahko a rychlo,aj do maleho vojde...neviem ako sa sprava v zime,este len zistim,ale zatial si ho velmi velmi chvalim,lahke ovladanie,prejde kazdou dierou,no super...

ellysa
23. jún 2012

ahojte, maminky čo už používate šporťák, nevadí vám, že kočík nemá žiadny stupienok na nožičky? kde by si väčšie dieťa mohlo položiť nohy?

ellysa
27. jún 2012

A ešte otázka, naozaj nezvládne žiadny terén, myslím len napr. trávu na ihrisku, alebo nejakú poľnú cestu, nie prechádzky v lese

asimon
4. júl 2012

@ellysa taky teren zvladne hravo...my sme s nim boli aj na prechadzke v lese...cez pole a aj v Tatrach zvladol prejst jeden kopec 😉