Cybex verzus Britax

petka9
18. mar 2021

Ahojte. Rozmyslam nad kupou sportoveho kocika a rozhodujem sa medzi cybex balios s lux a britax b motion 4 plus. Viete mi poradit ktoru si vybrat?

mima1
18. mar 2021

Neviem poradit resp porovnat no mala som britax b motion plus a predala som ho presne o tri mesiace po tom co sa mi narodilo babo. Zamna cele zle. Tazky kocik zvlas ak denne niekolko krat davas do auta a nazad. Zamna nie.

kikaaa444
18. mar 2021

Ani ja neviem poradiť ale mám cybex priam a nemenila by som . Som s nim spokojna

sssimikkk
18. mar 2021

My mame sportovy balios s a nemenila by som. Lahky, spratny a lahko sa ovlada. Balios M som nechcela kvoli korytkovemu sedeniu

petka9
autor
18. mar 2021

@kikaaa444 mne sa strasne paci ale odrazda ma ta cena. No ale priznam ze pokukujem po nom 😅

kikaaa444
18. mar 2021

@petka9 áno drahý je to je pravda až moc podľa mna :/ ale napr s vajíčkom od cybexu som nebola spokojna resp. mi pride malé . Bezpečne je aj pevne ale po pol roku mi tam to dieťa pride take natlačené a to pisu že je tuším až do 16 mesiaca . Ale inak ako kočík top , nemenila by som

proximaa
18. mar 2021

ja mám britax a som spokojná. Jediné mínus na ňom je, že ak by si ozaj často dávala do auta a vyberala, tak je ťažší ako cybex. Britax zvládne skvelo aj terén, nemali sme s ním problém ani po lesných cestičkách a rozbitých cestách

adilox
18. máj 2021

@petka9 dobry vecer, aky kocik ste kupovali?

petka9
autor
19. máj 2021

@adilox dobry den. Nakoniec minuly tyzden som objednala cybex balios s lux 2021 ale este nedosiel