Do akého veku dieťaťa ste používali golfáč?

tixi
2. aug 2011

Väčšina výrobcov uvádza nosnosť golfového kočíka max. 15 kg. Uvažujem o kúpe Chicco multiway, no syn už má 15 mesiacov a 11,5 kg, tak neviem či sa to vôbec oplatí...do akého veku ste používali golfáč a kedy vaše dieťa malo už 15 kg?ďakujem za všetky odpovede🙂

xlucia
2. aug 2011

dieta ma 15 kil okolo troch rokov. po prvom roku uz priberaju pomalsie. moj je dost velky, ma 2,5 roka a este nema 15 kil. kup ho, este ho vyuzijes. ideal ak sa da chrbat polohovat

katuska26
2. aug 2011

Do tých 2rokov určiteee využijete, ročné dieťatko je ešte malé aby už bolo bez kočíka, takže nad kúpu by som neodkladala 😉

janka_pn
2. aug 2011

stale vyuzivame a mam chicco liteway.

cikyta
2. aug 2011

V roku mi dcerka važila 11 kg. Teraz v 2,5 roku 12,5 kg. (kočik nepouživame od 9.mesiaca, vzhladom k tomu, že v nom od malička odmietala sedieť. Chodila od 9.mesiacov a bývame tak, že máme všetko potrebne v okruhu 1km,takže aj to bola výhoda)

zdenda86
2. aug 2011

ahoj,my mame uz skoro 3 roky a golfac este pouzivame stale.

zajo79
2. aug 2011

takychto tem je tu vela.... a teda, ak nikam nechodis, len na ihrisko par minut pesi od domu, ci bytu, tak kocik do cca dvoch rokov...ak chodis na dovolenky, celeodenne vylety, tak aj 3rocnemu treba kocik..ak nie aj dlhsie.

nice202
2. aug 2011

ja uz kocik skoro vobec nepouzivam. dcera ma rok a skoro 3 mesiace. nechce v nom byt, vyskakuje. obcas pouzivame trojkolku. cize u nas kocik od roka nie

kkatrina
2. aug 2011

ahoj, my sme golfáč používali do 3 rokov - hlavne keď bol malý chorý, alebo keď sme chodili na výlety. A pred pár týždňami sme boli na Kežmarských dňoch a po roku sme ho vytiahli znova - aby sa mal kde na obed vyspať a keďže sme zo západného Slovenska aj aby mu celý deň nebolo dlho. Takže sme ho vozili skoro 4-ročného 😀 a aby som nezabudla - my máme chicco multiway 🙂 je úplne super a Dávidko má teraz cca 15 kg

veroveronika
2. aug 2011

do 3 rokov a nezistovali sme kolko maly vazil a ci sa este moze vozit, ked je kvalitny golfac, vydrzi aj viac..

lejlla
2. aug 2011

boli sme pred tyzdnom v zoo Lesna a keby nie golfac tak asi pridem o ruky 😀 .a tiez mame 3rocky

zuzub
2. aug 2011

väčšina, golfáčov predávaných v Európe má uvedenú hmotnosť do 15kg, ale ak by si niektoré kočíky kupovala inde vo svete bolo by tam do 2Okk, je to preto,aby boli výrobcovia chránený v prípade nejakej nehody a pod.
a inak my máme tiež Chicco multiway a som veľmi spokojná 😉

zuzana581
2. aug 2011

Dcéra dovršila 4 roky, keď sme jej ešte zobrali golfáč na dovolenku. Myslím, že tých 15kg nosnosť uvádzajú všade, len aby boli chránený, ale tie kočíky unesú aj ťažšie dieťa.

cmulinko
2. aug 2011

moj mensi syn ma 2 roky...daleko peso nezajde takze golfac pri nom pouzivam.tiez je len do 15kg a syn ma uz 17kg.sice sa kocik trapi a ja s nim,ked tlacim mojho valibuka,ale nemienim si preto kupovat dalsi kocik co ma vyssiu nosnost.