Dobrý kočík do terénu a aj do snehu

sany_universum
6. júl 2021

Ahojte, mamičky. Chcela by som sa spýtať, vzhľadom na podtatranskú oblasť, v ktorej žijeme (ja konkrétne ešte pri lese a bez spevnenej cesty), či by ste mi vedeli odporúčiť nejaký vhodný kočík do terénu, ktorý zvládne aj vyšší sneh. Podmienkou je, aby mal stredné alebo väčšie predné kolesá, ktoré sa dajú zafixovať a aby bola možnosť otáčať si vaničku, či tú športovú časť obomi smermi. Páčilo sa nám Thule Urban Glide 2 ale tam práve to otáčanie nie je možné a tu zvyknúť fúkať často aj silnejšie vetry a myslím, že to by bol problém. Cenové rozpätie si predstavujem tak 450-900€ v dvojkombinácii. Ďakujem 🙏

weronika171717
6. júl 2021

Ja som bola spokojna s kočíkom Cleo Lux, prefektny aj do terénu, aj do snehu a spĺňa všetko čo požadujes 😉

feeewa
6. júl 2021

Pripnem sa 🙂 máme podobný problém aj predstavy 🙂

jaga18
6. júl 2021

Ja som kúpila Stokke trailz all terrain v tej cene, ale tu na bazari. Nič lepšie do terénu asi neexistuje 👍

mina17
6. júl 2021

ja mám rafpol rosso retro veľké kolesá v snehu išiel super ale niekomu vadí že predné kolesa niesu otočné

mamamasama
6. júl 2021

Stokke trailz... ten presiel vsetko 💪🏻💪🏻💪🏻

vilma7
6. júl 2021

Tako acoustic, prešiel všetkými terénmi a vanička má 80 cm, takže sa dostatočne využije.

freeja
6. júl 2021
vsetkopredietatko
6. júl 2021

Dobry den, za mna mozem odporucit ABC DESIGN salsa 4air. Uplne paradny kocik so vsim vsudy presne podla Vasich poziadaviek.
- velke predne kolesa s moznostou otacania
- predlzenia strieska aj na vanicke aj na sportaku
- vanicka aj sportak sa daju otacat
- kolesa su nafokovacie, paradne do terenu aj v meste, velmi dobre tlmia nerovnosti
- nepremokavy material
- zq mna TOP partak do mesta aj do lesa
Ja aktualne predavam moj, mam inzerat aj tu.
Predajna cena je cca 670-700e bez prislusenstva.

tinkavvv
6. júl 2021

Pozri značku TFK. Na slovensku takmer neznáma, ale kvalita je parádna.

kiki68
6. júl 2021

Emmaljunga nxt90 outdoor mame a ten beha snehom len taky fukot ( ti svedi so snehom pocitaju), v zime presiel v poho 30cm sneh. Este lepsi Bude na teren Emmaljunga Viking. To je kocik na drsne podmienky, vyborne odpruzeny. Proste nxt 90 je take SUV a Viking je nieco ako Jeep.

pusinka12221
6. júl 2021

@sany_universum

My máme kunert romantic a som maximálne spokojná vďaka veľkým kolesam prejdeme každú jamu a je super do snehu

siska53
6. júl 2021

@sany_universum my sme mali inglesinu magnum. Najlepsi kocik.. my tu mame.rozbite chodniky a pochodili sme.s nim aj v Tatrach po kamenoch a inom horsom.terene. len fen uz nevyrabaju, keby nahodou, lebo ten nas som uz davnejsie predala, tak taky kupujme z druhej ruky.. alebo hladam nieco na ten sposob nove..

zlaasky
6. júl 2021

Ahoj. Určite stokke trailz do terénu. Bola to najlepšia korona investicia😂 pobehali sme všetky role, lesy na okoli🙏🏻 Okrem toho je naozaj oku lahodiaci, veľká vaňa a pre mna spĺňa všetky atribúty top kočíka. Je ich plny bazar a momentálne sa predávajú staršie verzie extrémne pod cenu..

kaja0007
22. sep 2021

@kiki68 dobrý deň, náhodou ho nebudete predávať v blízkej budúcnosti? ☺️

kiki68
22. sep 2021

@kaja0007 nemyslim, budeme ho minimalne este rok potrebovat. Ked sa teda nerozhodneme este pre jedno ( Lebo sa da cez Adapter spravit surodenecky)

konulka20
26. sep 2022

@kiki68 prosim vas vojde v pohode fusak ?? bola som dnes pozriet emmal NXT90 ale teraz ked rozmyslam- ako do toho koryta zmestit dieta s fusakom?

kiki68
27. sep 2022

@konulka20 mam od nich priamo fusak do sportoveho a je dobry aj na teraz velke 2 rocne dieta, syn je taky o hlavu vyssi ako ine deti. Do kociku hlbokeho sa da zmestit bezny fusak. Ten na sportak sa da zachytit priamo vzadu,ako drzi to pekne

konulka20
27. sep 2022

@kiki68 dakujem a este by som mala dve otazky😁ci sa da skladat s konstrukciou a ci ma polohovatelne detske madlo/ kocikopediu som kuk ale tieto detaily som nenasla, len ze je madlo odnimatelne a skladanie konstrukcie som videla iba s odnatiu korbou/

kiki68
27. sep 2022

@konulka20 to madlo je iba odnimatelne myslim, nikdy som to nepolohovala. Iba sa to zacvaklo a hotovo. Uz ho ani nepouzivam nejaky cas. A konstrukcia a vanicka sa skladaju separatne, nezlozite ho s tym, nakolko to ma dole taky uchyt na konstrukcii a ten musite zmacknut. Cize musite Tu vrchnu cast odkliknut od toho.

kiki68
27. sep 2022

@konulka20 inak vsetky doplnky mam z babyplace.sk, maju na ne totiz aj servis v Ostrave, priamo na Emmaljunga. Tam som na to priamo kupila fusak a tiez adapter pre vajicko a surodenecky kocik ( keby to nejak vyuzijem).

kaja0007
28. sep 2022

@kiki68 a prosím ako sa skladá športová časť? Stále nad ním premýšľam. Ale hľadám niečo fakt spratné, nás kočík je obrovský a ťažký

konulka20
28. sep 2022

@zlaasky vyzera fajn , no ta sportova cast do zimy🤦🏻‍♀️ta diera- sa da nejako upchat?😁lebo mam 7 mes a tu by som uz do vane nenatrepala🤷🏽‍♀️

kiki68
28. sep 2022

@kaja0007 ide to tak, ze treba odnat tu sedanku z kostry kocika. Polozite ju na zem a kostru kocika jednou rukou chytite a druhou rukou otoci te taky akoby valcek na nej. Potom ju pekne sklopite. Potom uz iba uplne stiahnete tie tycky, co su od masla. To ide lahko. A hotovo. My ten kocik davame do kufra fabie rozlozeny. Takze to neni ako tie mega od stokke trailz alebo tak.