Fusak na kočík Cybex Priam

merybel
7. sep 2021

Ahojte, idem sa opýtať je tu nejaká mamina čo má kočík Cybex priam ? Chcem sa opýtať na fusak, ktorý ide na tú športovú časť kočíka, či je dosť otepleny a je vhodný aj na zimu alebo radšej kúpiť iný fusak. Ďakujem za rady.

evka_3
8. sep 2021

Tak toto aj mňa zaujíma

alcielle6
8. sep 2021

@merybel Ahoj, ja mam Cybex priam koi a aj fusak k tomu. Ked mala este nechodila, tak som ho mala len ako prechodny fusak, neprisiel mi dost teply do minusov. Na zimu som mala od Cottonmoose a bola som spoko, aj pekne sedel do kocika. Ked uz poslednu zimu, ale mala chodila a teda bola viac vonku z kocika a teplo oblecena, tak mi stacil aj ten fusak od Cybexu.
Snad pomohlo🙂

miirka123
8. sep 2021

@merybel mne má prísť v najbližších dňoch už dva mesiace naňho čakám tak dám vedieť

merybel
autor
8. sep 2021

@alcielle6 áno ďakujem tiež sa rozhodujem medzi cotonmoose a tým Cybex fusakom. 😊

merybel
autor
8. sep 2021

@miirka123 budem veľmi rada ak sa mi ozvete, ďakujem 😊

budiakova
18. sep 2021

Ahoj. Pripnem sa, to zaujíma aj mňa.

miirka123
18. sep 2021

@merybel mne stále neprisiel ale objednala som si ten cotonmoose a ten prišiel o dva dni tak rozmýšľam že objednávku cybex zruším. Ten cotonmoose je prekrásny a teplucky som z neho nadšená a páči sa mi že je 3v1 plus rukavice som si ku kočíku a vyšlo má to ešte o 20€ lacnejšie ako samotný cybex 😄

merybel
autor
18. sep 2021

@miirka123 tak super 😊 tie cottonmouse sú prekrásne taktiež 😊

andrea_ff
18. sep 2021

@merybel mam ruzovy cottonmouse na predaj.
Ruzovy

katkaos
22. sep 2021

@andrea_ff Prosim, mozete mi poslat fotky do spravy? Dakujem