Golfáč Espiro Vayo a vaše skúsenosti

erika439
10. apr 2013

Rozmýšlam o kúpe tohto kočiarika, i keď naživo som ho nevidela, celkom sa mi pozdáva. Teraz mám tiež od Espira GTX a som s ním vcelku spokojná. Chcem však niečo menšie čo bez problémov znesiem sama dolu schodami a tiež môžem zobrať na dovolenku. Tak prosím píšte. 🙂

dagyna
5. máj 2013

@erika439 Dobrý deň chcem sa opýtať ci mate tento kocik espiro vayo nakolko ho chcem kupit pre dvojrocnu dceru a výlety nakupy. Neviem sa rozhodnúť medzi espirom vayo a espirom metro.

erika439
autor
5. máj 2013

nie, nemám nakonniec som kúpila iný. Baby design Bomiko XL a som s ním zatial spokojná.Je dost velký aj pre väčšie dieta. 🙂

danielita111
5. máj 2013

@dagyna Dobry vecer,ja ho mam vo fialovej farbe.Nemam k nemu ziadne vyhrady,ale nepouzivame ho denne,iba obcas(nakupy lekar atd.).Mala v nom uz aj spala,zatial bez problemov.Je k nemu aj nanoznik a plastenka vo farbe kocika.Myslim ze za tu cenu je ok.

dagyna
5. máj 2013

@danielita111 a v pohode vojde donho aj dvojročné dieta. Ta fialova farba je taka dievcatkova ci je taka univerzalna. Prosim vas nemohli by ste mi poslat foto ako sedi v nom dcerka. Ďakujem

danielita111
5. máj 2013

Mala ma 2 roky a v pohode sa tam vojde a este ma aj rezervu.Ta fialova si myslim je skor pre dievca.Pre chlapca sa mi pacila modra.Aj som trosku vahala,ale muz bol za fialovu.Treba vidiet nazivo.Ak zajtra nezabudnem tak malu odfotim.

kukucka26
8. nov 2013

@danielita111 poprosim o radu ako sa javi kociarik mam on zaujem pozerala som ho v obchode ale ta opierka chrbta nebola celkom narovno ale zdalo sa mi ze je mierne nahnuta a viac sa nedalo dat do sedu aj vam je to tak ?a ako sa inac s nim jazdi nebol by lesi novsi model espiro meyo ?so spojenou ruckou?dakujem za rady

danielita111
8. nov 2013

@kukucka26 Zdravim,opierka je tak ako pisete.Nam to nevadi lebo mi kocik pouzivame ozaj len minimalne.Mala chodi stale peso alebo na odrazadku.Sedela v nom asi 5-6x.Jedinu vyhradu mam a to su rucky.Urcite odporucam spojene ako golfky lebo manipulacia jednou rukou napr.pri telefonovani je nemozna.Takze ja by som kupila bud ten meyo alebo magic-ten ma sestra a je s nim max.spokojna.Ja som uz nechcela dat za golfky viac ako 100e,nakolko som vedela ze ich velmi nevyuzijeme.Takze preto som kupila vayo.

kukucka26
8. nov 2013

a mate aku farbu ne predate ich?dajte mi foto

anicka.be
6. aug 2014

@danielita111 Prosim Vas, ako ste nadalej spokojna s Vayo? Mohla by som poprosit foto s dietatom? Premyslam nad kupou, ale zda sa mi, ze madlo je dost vysoko, ci to neprekaza vo vyhlade... Dakujem velmi pekne 🙂

danielita111
7. aug 2014

@anicka.be Zdravim,spokojna som bola,ale uz ho nemame mala ma 3,5r tak som ho predala lebo uz sa vozi na odrazadle.Co sa tyka madla tak nam neprekazalo a to sa v nom vozila ked nemala ani 2 roky 🙂

anicka.be
7. aug 2014

@danielita111 dakujem velmi pekne za odpoved 🙂