Golfové palice pre dvojičky Cosatto You2 Sis&Bro 2

maminkakp
25. nov 2013

Ahojte žienky...chcela by som si kupiť tuto buginu...je dosť draha ale strašne sa mi pači...moje lasky maju už skoro 2 roky.Mate ju niekto?

kikaber
25. nov 2013

@maminkakp ahoj ja ju mam..ale je pouzivana a najviac je to vidiet prave na obrazkoch na fusakoch...su tam ako keby vypadnute casti..v pripade zaujmu poslem foto...a nie je presne rovnaka..ja ruzovo - modra
..kazdopadne je pouzivana a je to vidiet..ani som este neuvazovala o predaji..tak pisem len tak, ze mam ju 🙂 http://www.enikibeniki.sk/kategoria/kociky/koci...
tu je link na tu moju 🙂

maminkakp
autor
26. nov 2013

@kikaber ...a si s ňou spokojna,alebo by si ju už viac nekupovala?Da sa pekne zložiť?

kikaber
26. nov 2013

@maminkakp co sa tyka funkcnosti tak nemam ziadny problem...paradne sa zlozi, kosik je dobry aj fusaky na zimu su paradne...ja mam skor problem, ze moji drobci su veeelky..a mam pocit ze su v nej velmi natlaceny..ale to je problem celkovo bugin. cize som sa tesila ako ju budeme pouzivat ..lebo je kraaasna, ale v kociku je im lepsie..pouzivam ju ked ideme niekam autom..je skladnejsia 🙂

maminkakp
autor
26. nov 2013

@kikaber a koľko maju tvoji drobci?Nevieš do koľko kg je?

maminkakp
autor
26. nov 2013

@kikaber ..no ja to chcem praveže riešiť tak že kočik predam a kupim buginu...a tato sa mi veľmi pačila...

kikaber
26. nov 2013

@maminkakp to chapem, ale u nas by to neslo..mame 11 kg a ozaj mam pocit, ze tam nemaju vlastny priestor..vyuzivam ho malo..ale nenechaj sa mnou odradit..vyskusajte si ho vnejakej pedajni..to je len moj ocit..ale ja by som ho za klasicky kcik nemenila

maminkakp
autor
26. nov 2013

praveze neviem v akej predajni ho ani maju...

jeemima
26. nov 2013

@maminkakp ja mam tento ale v tom krokodilovom prevedeni a mam ho ako druhy kociar .... ale nestazujem sa v nicom vojdem kde chcem aj do uzkych vytohv lebo sa da troska zlozit aj ked drobci sedia dnu torsku sa zmensi ich to trosku pritlaci k sebe a vojdeme ;)....kosik nakupny je fajn, ovladanie tiez fajt....ja ho pouzivam zo zablokovanymi prednymi koleiskami aby sa dal ovlaadat aj jednou rukou....moji maju teraz 18m a v pohode aj do fusakov vojdu ale ako rvavim je to druhy koick...skor na take kratke vybeh do obchodu a na ihrisko...pokial idem na dlhsie ma iny kocik kde su viac kryti pred vetrom aj slnkom a kde je pohodlnejsie sedenie...ale ked pises ze uz mate 2 roky tak asi uz viac chodia ako sa vozia takze si myslim ze by vam mohol posluzit...ale treba zvazit aj fakt ze ak ho chces vymenit za klasicky kocik tak zima na to nie je vhodne obdobie ....ako pisem nechrani pred vetrom a s takymi malymi kolieskami v snehu to asi nebude hracka hlavne ak ti v nom bbudu sediet dvojky ;D

jeemima
26. nov 2013

@jeemima a maju ho v best for baby .....urcite ja inde ale tam som ho videla ja

maminkakp
autor
27. nov 2013

@jeemima ..ja ho cez zimu ani nemôžem použivať..byvame totiž na konci sveta,kde nam cez zimu zasneži cele auto 🙂...takže len sanky to istia 🙂...ja som len chcela,ked niekde na výlet,alebo do obchod. domu....

maminkakp
autor
27. nov 2013

@jeemima ..a kde je ten obchod?

jeemima
27. nov 2013

@maminkakp tak na ten ucel ti urcite super posluzi ;) ten obchod je v niekolkych mestach pozri ich stranku tam sa da aj zistit v kt predajni ho aj aktualne maju a ktoru verziu.

maminkakp
autor
27. nov 2013

@jeemima ..pozela som ale všetko strašne ďaleko..