Golfový kočík

andrea_prestastna
2. júl 2022

Ahojte
Prosim poradte mi golfac s ktorym ste spokojne
Mam moon kocik ale chcem nieco mensie do kufra ked ideme na vylet , ziadne dofukovacie kolesa a nosnost 20kg ak sa da
Pozerala som petite mars ale je ich dost a mam v tom chaoz
Dik za rady

andrea_prestastna
autor
2. júl 2022

@soninka9 kebyze je madlo spojene tak ok ale mam skusenosti so zlou ovladatelnostou zial :(

izabela181
2. júl 2022

@andrea_prestastna ja mám Petite Mars Royal, obrovská spokojnosť 😊 nosnosť asi 25 kg, skladanie jednoduché, v aute zaberie malo miesta, je ľahký a nemá nafukovacie kolesa 😊

bashee
2. júl 2022

Ja mam nuna traveler. Nema nafukovacie kolesa. Vazi 6kg a lahko sa sklada, dobre sa ovlada.

evaachesa
2. júl 2022

Baby jogger city mini zip. Úplne super spratný cestovný kočík. 🙂

gladys_07
3. júl 2022
vsetkopredietatko
4. júl 2022

Aj hladate sportak, tak valco snap 4 trend (ekvivalent p&m royal, ale lepsi), ak golfac v pravom slova zmysle tak easywalker jackey. Stoji nivy cca 280-300e. Je drahsi, no kvalitny, podla mna. Ma cca 8kg, nosnost 22kg, vojde to lietadla, sklada sa sam, je vo svojej kategorii jeden z najvacsich co sa do dlzky a sirky tyka a da sa dat do uplneho lahu. Jeho nedostatkom je snad len dlzka striesky … mohla by byt v predlzenej verzii dlhsia. Avsak este nevyrobili dokonaly kocik a pri kazdom treba urobit nejaky kompromis, podla mna. Ak mate otazky, kludne napiste.

andrea_prestastna
autor
5. júl 2022

@vsetkopredietatko vyzera vyborne dakujem za vybornu recencie idem taky hladat nemam o com premyslat