Golfový kočík aj do snehu

zuzka_puska
5. jan 2015

ahojte, prosim vas poradte mi golfovy kocik......aby bol polohovatelny..... aby bol spratny, dobre skladatelny, nie nejaky velmi zlozity......a najlepsie by bolo, keby mal velke gumene kolesa, aby sa v zime dalo dobre prejst snehom, kedze chodievame do tatier,tam ked nasnezi je to bieda, male kolieska by sa asi borili do snehu..... paci sa mi Quinny zap, hned by som ho brala, ale tie kolieska ma naozaj mini trosku sa ho teda bojim, a skusam hladat aj nieco ine 🙂

zuzka_puska
autor
5. jan 2015

zatial som nenasla ani jeden s vecsimi kolieskami,takze teda neviem ci vobec taky existuje 🙂

majulinka2
13. jan 2015

Byvam v Tatrach a idem si objednat Caretero Spacer na odporucanie zanmych, ktory nemali zasnezenom terene ziadne problemy, tak len dufam ze to bude dobra kupa 🙂

monyccka
13. jan 2015

@zuzka_puska za mna urcite baby jogger city mini 4 kolesovy. Mala som ho celu zimu, pochodil s nami toho dost..vo velmi hlbokom snehj mal problem, ako mal kazdy sportak, tam su najlepsie sanky. Ale na normalne snezenie, cesty, chodniky a pod bol super.. ajsom si ho nechavala na tuto zimu, ale mala mi uz nechce sediet. Vojde sa donho pokojne aj 4 rocne dieta, poskladany je jednym tahom na placku, ma genialnu striesku a polohovanie do lahu. Usila som si donho podlozku a pouzivala som aj fusak z baranceka, zima sa nas nijako netykala ;)