Hartan Buggy I go

lucka_or
22. jan 2013

Ahojte, mate prosim vas niekto kocik hartan buggy i go? Ake s nim mate skusenosti?

effien
26. jan 2013

@lucka_or Ahoj, tiez by ma to zaujimalo. Uz si nieco vyzistila? Dnes sme boli omrknut nejake golface a vyhral to prave i go. Len by som chcela vediet nejake osobne skusenosti od niekoho, kto ho ma odskusany nielen z predajne.

lucka_or
autor
27. jan 2013

@effien no nezistila som nic. Nikde v Ba ho nemaju v predajni, je jedine na objednavku. No nechapem to, ako si ho mam teda niekde pozriet, ked vsade sa da len objednat, nie vidiet nazivo. Tak uz som ho nechala tak, teraz mam vyhliadnutu Inglesinu Avio. Tiez som ani tento nazivo este nevidela, ale ten aspon maju, niekedy cez tyzden sa ho chystam pozriet.

effien
27. jan 2013

@lucka_or no ja som ho vcera obzerala v Babymarkete v Ba. Maju skladom posledne dva kusy. Ja som sa nan pytala a doviezli mi ho odniekial zozadu, neviem ci ho maju inak vystaveny. A predavacka mi tvrdila, ze uz ho hartan ani nema v ponuke, tak uz ho ani nebudu objednavat. Tak strasne zvazujem ci ho zajtra nezbehneme kupit. Inak ja som povodne chcela peg perego si, ale ked som ho tam skusala, tak bol strasne rozhegany. Tento je oproti ostatnym velmi pevny, krasne pruzi, kolieska su tiez take "gumenne" sso vzduchovymi komorami - na ostatnych golfacoch su len plastove hrkalky 🙂 jedina chyba je ze sa nedaju polohovat nozicky, tak neviem.

lucka_or
autor
27. jan 2013

@effien no to mi bolo divne. pozerala som stranku hartan.de uz davnejsie a uz tam nie je. neviem preco.. a ani na stranke babymarketu ho vobec nemaju, kedysi mali, takze som myslela, ze ho ani tam uz nepredavaju. tak tiez neviem, ci ho teda tam mam ist pozriet...

effien
29. jan 2013

@lucka_or ahoj, no ja mam i-go uz doma 🙂 Dnes ho bol drahy kupit. Tak som z toho uplne happy 🙂 Citala som na nete nejake recenzie a pisala som si s jednou mamickou tu na MK, ktora ho mala, a to ma presvedcilo. Uz sa neviem dockat kedy zlezie sneh a pojdem ho otestovat von. Po obyvacke to nie je ono 🙂

kolinia
29. jan 2013

@effien aj mu uz mame objednanu nunu v HC, buduci tyzden bude :D

effien
29. jan 2013

@kolinia super 🙂 tak ich potom pojdeme spolu prevetrat 🙂

lucka_or
autor
30. jan 2013

@effien no tak super. a si ho kupila v tom babymarkete? ak by ho mali, isla by som ho pozriet

effien
30. jan 2013

@lucka_or ano babymarket. mali by tam mat este jeden 🙂

sissi4
7. máj 2013

@effien ahoj, chcela by som sa poradit. Uvazujem nad kocikom I-go a tiez PP Si Completo. Vidim, ze I-go pouzivas a chcela by som vediet, ako si spokojna s tymto golfacom. Ani jeden nemam odskusany, len po prezreti som si vybrala tieto a neviem ci sa vobec dopracujem aj k ich praktickemu odskusaniu. Mam aj par otazok 🙂 I-go je polohovanie az do lahu? A perovanie koliesok, (nehrkocu?)? Strieska sa da roztiahnut na vacsiu? Rukovat sa moze aj predlzovat alebo je napevno? Je lahky? A ako je to s tym polohovanim nozicie? Je priestaranny? Nie je tam babo natlacene?
Vopred dakujem za odpoved 🙂

effien
8. máj 2013

@sissi4 ahoj, no u nas vyhral z tychto dvoch kocikov hartan i-go a nelutujem 🙂 hartan je super kvalitna znacka, mala som aj hlboky a sportiak hartan a tiez by som nemenila. Ja teda i-go mozem iba odporucat, nam maximalne vyhovuje. Ale asi zalezi aj od toho ake mas dieta, ake je stare atd. My sme ho zacali pouzivat ked mal maly rok a v kociku uz davno nespaval, tak nam to polohovanie noziciek vobec nechyba. Nozicky su napevno, ale pani z MK, s ktorou som sa radila ja pisala, ze ak jej maly tam raz za cas spal, tak mu proste pod nozicky dala poskladanu deku a bolo. Chrbatik sa da dat skoro uplne do lahu. Nie je to ulne, mozno cca 10 stupnov je ta chrbatikova cast naklonena, ale pokial nemas uplne male dieta, by to malo byt v pohode. Rukovat je napevno- nie je vyskovo nastavitelna, ale da otacat do vsetkych smerov, co ocenis, ked ho potrebujes viest jednou rukou. Celkovo je kocik dost nizky, cize ak ste nejaky vysoky, tak vam vyhovovat asi nebude. Moj drahy ma 178cm a je mu to len tak tak 🙂 Kolieska a cely kocik krasne peruje, ide uplne hladko - aspon po beznom mestskom terene 🙂 zatial ani kolieska neskripu ani nic podobne. Kolieska su gumoves tymi vzduchovimi komorami, takze super. Stabilita je tiez dobra - maly ho ocas pouziva ako preliezacku a vobec nema tendenciu sa prevratit. Strieska nie ie moc dlha, mohla byt viac, ale namontovala som tam slnecnu clonu zo sportiaku a staci 🙂 priestorovo pre naseho staci a myslim ze v nom v pohode este nejaky cas vydrzi. Je lahucky, myslim 7-8 kg, v pohode ho zlozim a zdvihnem jednou rukou. Jedine co by som mu vytkla je maly kosik, ale zase je stabilny oproti tym sietkam na ostatnych golfacoch - ale to som vyriesila vacsou kabelkou, ktoru mam zavesenu na riaditkach. A nanoznik mi pride dost neprakticky. Takze asi tolko 🙂 kludne sa pytaj dalej ak potrebujes 🙂

sissi4
8. máj 2013

@effien dakujem Ti za podrobne info, zial tento kocik nebude pre mna vhodny ☹ Musim hladat nieco ine. Ja este potrebujem leziacu polohu a to polohovanie noziciek by bolo tiez dobre. Zial asi ani ta velkost by nebola pre nas, kedze sme obaja vysoky. Ale este raz dakujem 🙂 . Aspon viem, ze co mozem vylucit.

zunzululu
22. máj 2013

ja mam i go a bola som s nim spokojna...nehrka a peruje...inak teraz ho predavam...ak by mal niekto zaujem...najde ho na tu na bazari...