Je lepší Cam Portofino alebo Cam Flip?

iva187
24. sep 2013

Ahojte mamičky,ktoré máte skúsenosť s kočíkmi značky CAM? Konkrétne s golfáčmi od nich... Neviem sa rozhodnúť či portofino alebo flip....?! 😒 dakujem za každý jeden typ a názor...

jamabe
24. sep 2013

Ahoj! Neviem ti povedať, ktorý je lepší, ale aspoň ti napíšem "minirecenziu" na Portofino.
Máme Portofino 2013.. Je to športový kočík. Flip sú golfky. Vybrali sme si Portofino len preto, že má celú rúčku, mne sa golfky nepáčia a na zložený na dĺžku by nám zavadzal v aute, musel by byť krížom...
Plusy: celkom dobrá cena, ľahký, ľahko sa skladá (ale iný systém ako golfky), takže zaberie viac miesta na šírku, veľký košík, dobrá stabilita ( na rúčku môžeš zavesiť aj ťažkú tašku), dáš ho takmer do ľahu, nožičky sa dajú tiež polohovať, poťah sa dá ľahk odopnúť a oprať, dobre sa s ním manévruje, manžel vyhlásil, že je aj kvalitne technicky urobený.
Mínusy: mne osobne sa zdá slabý výber farieb.., ten biely pás je úplne nepraktický, akurát tam ho dieťa okope, krátka strieška, keď je v polohe na ležanie, nedostaneš sa do kočíka, trochu horšie sa s ním chodí z cesty hore na chodník, my sme s manželom vyšší, zakopávame do tyčky od koliesok, strašne mi vadí brzda (neviem, či je náš chybný alebo čo, ale ťažko sa zabrzďuje a odbrzďuje, ale neskúšala som ho v predajni, tak som nemohla porovnať či to aj iné tak majú...), pri veľmi prudkom pohybe sa niekedy predné kolieska zaistia a zistím to, keď chcem odbočiť 🙂
No ale za tú cenu - nekúp to! 🙂