Je lepší Camarello Q12 Evolution/Exclusiv alebo Bexa BX4?

mata.g
24. aug 2012

Páčia sa mi kočíky Camarello Q12 Evolution/Exclusiv alebo Bexa BX4 - prosím aké máte skúsenosti (klady a zápory)?

snopkulka
24. aug 2012

ahoj, my máme Camarello Q12, som nadmieru spokojná!!! výborne sa s ním manévruje, "šoféruje" 🙂, pevná konštrukcia, nepremokavý, veľká vanička, pohodlná športová časť, je vysoký, nemusíš sa zohýbať, dá sa uspať dieťatko hopsaním, ak vieš čo myslím, mnoho nových kočíkov je napevno a je cenovo dostupný - cca 300 eur, čo je veľa muziky za málo peňazí 😉 ... a negatívum - je dosť ťažký (15 kg) a nie je taký spratný ako iné kočiariky 😉

jenny316
15. máj 2013

a co si si vybrala za kocik?

evusticka
15. máj 2013

Je to sice stara otazka, no mozno este niekomu neskor pomoze, suhlasim so @snopkulka vo vsetkom, ale pridavam pre mna velke negativum a to take, ze v sportovej casti mi krpec nevie pekne rovno sediet. Nech nastavujem tie popruhy ako chcem, ci tie co su cez ramena, alebo medzi nozkami, stale tam nevie pekne rovno sediet, ale spusta sa zadkom dole. ☹ Takze aj to asi treba vyskusat najprv. My uz hadam o chvilu budeme chodit, alebo kupime len golfac. 😉
@jenny316

kadan
15. máj 2013

jenny316
ja mám tiež camarelo Q12 evolution
som veľmi spokojná, veľká vanička,
osobne si myslím že je oveľa lepší ako nepr. concord ktorý má umelú a malú vaničku a keďže sa nedajú kolieska nastaviť na rotovanie a nemajú pružiny sú veľmi tvrdé
pri Camarele sa predné kolieska dajú otáčať ale aj fixovať, pružiny sa taktiež dajú fixovať / ja som prvé mesiace musela skackať s kočíkom po schodoch takže pre mňa boli pružiny veľká výhoda/, jednoducho sa skladá a rozkladá, malý sa narodil v zime a aj keď bolo veľa snehu tak sa dobre "jazdilo"
vajíčko je tiež v pohode, šporťák ešte nemáme vyskúšaný keďže ešte nesedíme 😎, neviem či ho vyskúšame na konci leta ho asi posuniem
negatívum je že je ťažší ale inak super
a ešte by som mohla doporučiť ak si ho budeš kupovať tak ak dostanete defekt tak si zaobstaraj dušu so zahnutým ventilom, je tam zlý prístup ak sú klasické

julia26
16. máj 2013

Ja by som sa chcela opytat ci by niekto nemal predat predne kolieska na camarelo Q12 obycajny,nie evolution.Sa mi to cele rozbilo,lebo ho stale vlacim po schodoch a sa to tam cele polamalo tak by som chcela nove.Alebo neviete kde by som to zohnala.Kociar som kupila cez bazar na MK takze neviem kde bol kupovany 🙂 vdaka