Kde kúpim zimnú verziu kočíku Chicco multiway?

lucia272
12. nov 2011

ahojte baby chcem sa popytat na kocik multiway ake snim mate skusenosti v zime co sa tyka snehu a este kde by sa dala kupit zimna verzia tohto kocika bo rozhodujem medzi plico p3 a timto a neviem sa rozhodnut

dankadina
13. nov 2011

ja som mala multiway pri prvej dcére a hovorím na zimu nekupuuuuuuuj golfáč. Ja som mala problém ked napadol sneh s ním ísť do obchodu medzi koliečka sa nazbiera sneh a koniec užsi došla

stipec
13. nov 2011

ja som mala 2 kociky multiway aj pri jednej dcerke aj pri druhej a pri druhej som mala 3kombinaciu P3 a tu som potom predala, ze vsak mam multiway v pivnici a veru som naspat potom kupila P3. Lebo som bola zvyknuta, ze kocik reaguje na zatacky rychlejsie a mala ako bola zvyknuta v P3 tak nechcela byt v multiway tak som predala nakoniec ten a ako som uz pisala kupila som naspat P3 ale iba sportovu verziu. Co sa tyka zimy tak pokial nebudu 30 cm zaveje z multiwayom pri zablokovanych prednych kolieckach prejdes v pohode ale s P3 nie - to som mala problem prejst aj ked napadlo len 10 cm snehu a nebol este udupany ked bol uz udupany tak som potom presla aj s P3. Na zimu bol lepsi multiway, lebo s Peregom som fakt mala dost problem prejst len mala uz mala rok a pol a tak ked napadol sneh musela som P3 nechat doma a isli sme na boboch a ked som potrebola ist do mesta radsej som nesla a pockala zo 3 dni kym ohrabu poriadne chodniky alebo sa sneh roztopi - neviem odkial si ale v BA toho snehu zase az tak vela nie je takze za 3 dni zvacsa uz je prec. Multiway som mala aj zimnu verziu s fusakom - nebol velmi teply musela som do neho este narvat Manterolacku deku - spanielsku deku. A do P3 som si kupila Emitex 3v1 - maju ho vo vsetkych farbebnych kombinaciach na Peg-perego kociky a bola som maximalne spokojna - ziadne zdrzovanie sa s dekou iba supnes dieta do fusaku a ides a aj super drzal, ze sa nejako nesmykal mala som kolekciu zima 2011. Co je ale zase na P3 lepsie je, ze ked extremne fukalo zadala sa strieska zatiahnut az cez dieta, takze mu nefukala ale iba pri sportovej verzii na sedenie co na multiway je taka len akoze strieska a este je na nej vela "dier" kadial prefukava, P3 ju ma usitu v kuse. A prvu zimu ked mala mala iba par mesiacov P3 zostal doma a museli sme vytihanut taky stary kocik so 4 velkymi kolesami na tych par dni kym sa dalo opat prejst s P3.